Лілія Демидюк

Останні записи

 • Подорож в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 27.08.2011 21:05

  Коли ми йшли поряд, мені здалося, що все має бути зовсім не так. Був час, коли я собі вигадала як усе має бути. Тепер ми ішли вузьким тунелем вимушеності, що круто підіймався вгору. Для чого ця подорож? І для чого мені цей облямований приреченістю простір? Ми приречені на буденність. Але ж навіщо ця подорож?

 • Рецепти літературної кухні в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 23.08.2011 22:31

  1-6 серпня 2011 року на Закарпатті відбулась ІІ Літня літературна школа, яку організував київський літклуб «Маруся». У програмі були лекції, майстер-класи, дискусії, які мали на меті покращити орієнтацію молодих літераторів у реаліях сучасного літпроцесу. Лекції учасникам школи читали: Олександр Ірванець, Богдана Матіяш, Антон Санченко, Олександр Гаврош, Грицько Семенчук, Ілля Стронґовський, Завен Баблоян.

  Корисна для молодих літераторів інформація перемежовувалась літературними вечорами, доповнювалась дружнім спілкуванням та екскурсіями мальовничими місцинами краю.

  У мене трапилась нагода порозмовляти з учасницею Першої та Другої літературної школи Світланою Корчагіною, лідеркою львівської творчої молодіжної формації «Літературний Вінегрет».

 • Ув’язнена ріка Полтва у місті ангелів в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.08.2011 01:31

  Я щиро було переконана, що ця пісня саме про моє рідне місто, бо дощі у Львові – постійні мешканці, ангели – часті гості, а казкові малюнки і золоте павутиння вулиць – усюди… Тільки от слова:

  «Місто зустрічей і прощань,

  І розбитих сердець, можливо,

  Берег правий і берег лівий,

  І всі шанси для сподівань.»,

  вказують, що йдеться не про Львів… Сама я й не помітила того, що «берег правий і берег лівий» щось неможливе для Львова, я сприйняла їх як ще один мазок до портрету міста, зовсім не замислюючись над тим, що тут наче немає ріки.

  1 коментар
 • ЛеоПолтвіс: визволення полоненої ріки в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.08.2011 01:28

  29 липня 2011 року у приміщенні Львівського історичного музею на Площі Ринок, 6 відбулася презентація книги «ЛеоПотвіс. LeoPoltvis: науково-літературна розвідка про Полтву та місто на Полтві», яка щойно вийшла друком у видавництві «Піраміда». Ця книга стала візитівкою проекту ревіталізації львівської річки Полтви, активним ідеологом якого є поетка Марія Шунь.

 • Марія Шунь: «Ми складаємося з того, що ми читаємо» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 29.07.2011 00:32

  28 липня у львівській кав’ярні «Кабінет» відбулася зустріч письменниці Марії Шунь з читачами та однодумцями. Тему заходу – «Тоді і тепер» – розгортали модератор Міріанна Кияновська та організатор літературного обговорення Юрій Кучерявий.

  У затишній атмосфері кав’ярні творчі посиденьки відбувались невимушено – за келихом вина, яке допомагає розгалужувати поетичні асоціації і письменникам, і читачам. Марія Шунь стверджує, що «читач має бути трудящим», тобто сам віднаходити у літературному творі живий для себе зміст.

  1 коментар
Всього 159 на 32 сторінках