Лілія Демидюк

Останні записи

 • Журнал "Крилаті" має девіз - "усі люди є крилатими" в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.12.2011 00:10

  Нещодавно побачив світ оновлений випуск журналу для дітей «Крилаті» за листопад-грудень 2011 року. Редакція пропонує дітям та їхнім батькам багато цікавого, детальніше про це у розмові з головним редактором журналу, письменницею Тетяною Винник.

  Журнал «Крилаті» має давню історію. Більш ніж півстолітні традиції зобов’язують. У чому сучасний журнал доповнює попередні набутки? Що залишилось незмінним, а що змінилось під впливом часу?

  Журнал «Крилаті» є проектом Спілки Української Молоді у світі. Він має свою довгу історію і вже є історичним документом. Перший номер журналу українського юнацтва "Крилаті" вийшов у 1949 році, коли в Канаді розпочалось видання журналу для молоді "На Варті".

 • Чи потрібна творчій молоді Спілка письменників? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 06.12.2011 00:25

  Такою була тема моєї розмови з Анною Малігон, яка зараз є наймолодшим членом правління Національної Спілки письменників України. Моя співрозмовниця належить до покоління поетів-двотисячників, переможець кількох літературних конкурсів, авторка збірки поезій «Дзвінок у двері», тож прагнення творчої молоді знає «з середини». Яка очікується співпраця НСПУ, опісля переобрання голови Спілки, з молодими письменниками – про це у нашій розмові.

  3 коментарі
 • Катерина Єгорушкіна пропонує казкотерапію для дітей та дорослих в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 29.11.2011 00:50

  Усі звикли до того, що казки – то незмінний атрибут дитинства. Хто його пам’ятає та сумує за ним, той час від часу перечитує дитячі казки уже в дорослому віці. І знаходить там багато нового. Попри усю серйозність дорослого життя усім нам хочеться казки – хоч трішечки, але такої ж справжньої, як у дитинстві.

  Виявляється, казки дають не тільки розвагу та відпочинок, вони ще й можуть лікувати. Про це мені розповіла письменниця, поетка, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. Моя співрозмовниця працює з дітьми й дорослими у царинах казкотерапії та книготерапії за авторськими методиками. Веде передачу «Чарівний світ казок» на радіо «Марія». Працює консультантом із книготерапії у видавництві «Грані-Т». Катерина – також авторка проекту «Майстерня Казки «Синій Птах», серії книг «Музична казкотерапія для малят».

  У 2010 році вийшла друком перша книжка казок Катерини Єгорушкіної – «Музична подорож Золотого Каштанчика». А 2011 року побачили світ одразу дві книги авторки – «Країна Сніговія» та «Будиночок з води»у співпраці з музичним терапевтом Стефаном Недерицею та композитором Дмитром Красноуховим. Ці книги справляють хороше враження на читачів різного віку, про що свідчить їхнє бажання відвідувати презентації та літературно-терапевтичні заходи, які організовує казкарка. Цього ж 2011 року на читачів чекає друге видання книги «Країна Сніговія».

 • Завжди молодий поет Богдан Ігор Антонич в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.11.2011 22:37

  Нещодавно, у жовтні, палкі шанувальники літератури мали нагоду долучитися до заходів присвячених 102-літтю з дня народження поета, літературознавця Богдана Ігоря Антонича. У мене випала нагода порозмовляти з молодим дослідником його творчості – Данилом Ільницьким, аспірантом кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету ім. І.Франка. Зараз Данило працює над кандидатською дисертацію про письменника, а також є упорядником двох видань його творів: перевидання поетичної збірки "Три перстені" (Львів: Літопис, 2008) і "Повного зібрання творів" (Львів: Літопис, 2009).

 • Криза любові в сучасному суспільстві: причини та симптоми (частина 3) в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.11.2011 22:28

  Пропонуємо завершальну частину розмови з практикуючим психологом, психокоректором, членом Української спілки психотерапевтів Олександром Юзвишином.

  Любов до себе – синонім до егоїзму? На Вашу думку, чи уміють зараз люди любити самих себе?

  Чи любов до себе – це егоїзм? Цікаве запитання. Складно дати не те що однозначну відповідь, а навіть коротку відповідь.

  Почну з того, що егоїзм, здається, не є конкретною рисою характеру людини. Швидше, це своєрідний синтез позитивних та негативних моментів, що інтегруються в різноманітних формах і пропорціях (так, так, і позитивних теж!).

  5 коментарів
Всього 159 на 32 сторінках