Лілія Демидюк

Останні записи

 • Чи можна виміряти своє щастя? Майстер-клас Віктора Гречановського в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 21.04.2012 23:51

  Відповісти на питання «як бути щасливим?» буває дуже важко, іноді й неможливо, бо думаючи про щастя кожен має свій список вимог, але у більшості випадків у цьому списку є пункт «особисте». Що таке особисте? – те, що належить мені? Чи, може, те, що дуже інтимне? Чи те, без чого не можливо жити? Мабуть, правильно відповісти можна так: це те, без чого жити буде дуже некомфортно. У назві майстер-класу Віктора Грановського «Особисте: близькість, довіра, щастя. Що це для Вас?», окрім запитання, є відповідь – особисте складається з близьких стосунків з людьми, довіри до них та відчуття щастя. Майстер-клас, який відбувся 19 квітня 2012 року у Львові з ініціативи Майстерні відносин Віктора Гречановського та Навчально-наукової лабораторії ЛНУ ім. І. Франка, дав змогу присутнім проаналізувати рівень близькості, довіри та щастя у своєму житті.

 • Як досягнути успіху в професії в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 21.04.2012 00:29

  «Як жити в реальності, реалізуючи себе у професії настільки, щоб «не було боляче за безцільно прожиті роки»?» – таке основне питання було поставлене в анонсі майстер-класу від Віктора Гречановського. Воно мало зацікавити людей, які прагнуть професійної реалізації, але відчувають певні перешкоди до успіху. Тож назва майстер класу – «Професійна реалізація: успіх в професії. Як Вам цього досягнути?» вказувала на те, що Віктор Гречановський — лікар, кандидат медичних наук, психотерапевт, гештальт-терапевт, супервізор, викладач гештальт-терапії, тренер, коуч, організаційний консультант, може допомогти у віднайденні способів професійного зростання. Організаторами цього корисного майстер-класу стали Майстерня відносин Віктора Гречановського та Навчально-наукова лабораторія ЛНУ ім. І. Франка. Зустріч з усіма, хто зацікавився відбулась 18 квітня 2012 року.

 • Загадка популярності Мирослава Дочинця в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 18.04.2012 01:41

  Не можу сказати, що перша книга Дочинця, яку я прочитала («Краєвид з жінкою») мене здивувала, але таки зацікавила. Коли ж після видання книги «Многії літа. Благії літа» цей автор став дуже популярним це мене таки здивувало, бо ж художньою цю книгу не назвеш, і якось жанру та стилю до неї не припасуєш, але щось у ній є, що змушує людей по кілька примірників купувати. Та й не лише її. Усе, що видає цей письменник після неї також користується попитом. Тож який дивний факт виник у нашій літературі: письменник, який не використовує у письмі матюків, не описує сцени групового сексу та різних збочень став популярним!

  Кажуть, нічого не буває випадкового. Тож і факт популярності автора, який пише просто і скромно мусів рано чи пізно статися.

 • Кризи розвитку сім’ї в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 14.04.2012 00:28

  Часто, коли у молодого подружжя виникають проблеми, це сприймається як послаблення любові, або й повне її зникнення. Звісно ж, як думати інакше, якщо двоє людей, що зовсім недавно тільки й мріяли про те, аби бути разом, знаходять безліч відмінностей у своїх бажаннях, цілях, поглядах. Їм здається, що вони стали чужими. Схожі відчуття можуть виникати й тоді, коли подружжя разом уже певний час, аж раптом… їхня єдність виглядає занадто ілюзорною. Справді. Це все тільки так виглядає, а за браком інформації люди можуть робити неправильні висновки. Тож усім, хто хоче одружитися я би порадила спершу дізнатися про кризи, які бувають майже у кожній сім’ї і свідчать зовсім не про те, що стосунки зайшли у глухий кут, а про те, що вони змінюються, виходять на новий етап розвитку, і часто це буває болісним процесом.
  Мабуть, є багато психологічної літератури на тему сімейних криз, але я про них дізналась на психологічному семінарі «Психологія стосунків: взаємини у парі» студії «Сенс» (цей семінар відбувся 4 березня 2012 року, але подібні тематичні семінари там відбуваються регулярно). Тож хочу поділитись отриманими знаннями.

 • Японська косметична церемонія в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 13.04.2012 00:59

  Кожна жінка прагне бути красивою. Існує безліч давніх і сучасних порад щодо привабливого зовнішнього вигляду жінки. Свої неповторні надбання у цій галузі має японська культура. Догляд за собою у цій країні сприймається не просто як гігієнічна та косметична процедура, а особлививй ритуал, що своєю неквапливістю нагадує чайну церемонію. Ставлення до краси та способів її підтримання у японців докорінно відрізняється від європейського.

  Насолода красою та гармонією

  Догляд за собою для японської жінки це не просто використання косметичних засобів, здійснення косметичних процедур, а можливість зробити своє життя красивим, насолодитися кожною миттю і подарувати собі хвилини щастя перебування віч-на-віч з собою. Косметична церемонія відбувається в атмосфері спокою, чарівної музики та приємних ароматів, що сприяє не лише хорошому догляду за тілом, але й позитивно впливає на емоційний стан жінки. Важливо, що косметичні процедури японська жінка ніколи не буде здійснювати поспіхом, в невеликих перервах між справами. Важливим є не тільки і не стільки результат, як сам процес, який має бути приємним та непоспішним.

Всього 159 на 32 сторінках