Лілія Демидюк

Останні записи

 • Не дозволяйте мухам переконати вас у тому, що ви – не лев в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 11.10.2016 01:54

  «Ніхто не застрахований від труднощів. Навіть лев змушений відганяти від себе мух» - з гумором зауважує Джон Мейсон, автор книги «Повір, ти можеш!». Авжеж, мухи левові докучають, але лев залишається левом, а мухи всього лиш мухами. Пригадуйте собі це, коли здається, що різні клопоти ось-ось повністю поглинуть ваше життя і не дозволяйте мухам переконати вас у тому, що ви уже не лев. Наявність проблем та труднощів – це нормальна характеристика життя. Цікаво, що в тих поодиноких випадках, коли проблем та труднощів справді немає – люди здатні їх вигадувати. Тож очевидно, що перешкоди нам просто необхідні.

  3 коментарі
 • У нас завжди є вибір бути щасливим в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.10.2016 20:59

  «Чим більше ти почуваєшся пригніченим нещастям, чим більше відчуваєш, що увесь світ валиться, а ти опинився у безвихідній ситуації, тим кращий момент почати сміятися. Не вважай мене диваком. Сміх від усього серця звільнить тебе, освіжить легені та голову. Впродовж кількох секунд ти зможеш по-іншому подивитися на себе, а цього тобі не здатні дати жодні ліки». Якщо ви читали попередню статтю із цієї рубрики, то ця думка зі книги «Сміятися від усього серця» вже не здається такою дивною. Все ж, вас можуть охоплювати сумніви. Справді, важко мати радісний настрій, коли довкола стільки проблем. Кажуть, що у таких ситуаціях доречно змінити своє ставлення до проблем, але щоб це зробити, потрібно мати внутрішню силу, а також ресурси оптимізму. Проте, якщо у вас цього немає, не поспішайте давати собі дозвіл на відсутність радості. Іноді буває легше залишатися сумною та стурбованою людиною, аніж докласти зусиль і повернути думки у напрямку до оптимізму. Якщо звідусіль атакують проблеми, то у вас все одно є вибір – бути сумним, чи все ж знаходити радість. Так, у будь-якій ситуації у кожного з нас є вибір як почуватися!

 • Сміятися від усього серця в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.05.2016 23:21

  Уявіть собі ситуацію, що вам довелося спілкуватися з людиною, якій нещодавно видалили злоякісну пухлину мозку. Що ви би їй сказали? Висловили співчуття? Дали деякі поради? А чи була б серед цих порад така: смійтеся від усього серця! Мабуть, ви гадаєте, що така порада була б безглуздою, або ж безпідставною. Та все ж…Валеріо Альбісетті, автор книги «Сміятися від усього серця» 17 років тому був саме такою людиною, якій видалили злоякісну пухлину. Він вважає, що живе досі саме завдяки звичці мати глибинну радість. На його думку радість – це стан серця, який залежить лише від нас самих, а не від зовнішніх обставин і навіть у найскрутніших ситуаціях можна знайти причину, аби сміятися.

  Валеріо Альбісетті радить виробити собі звичку сміятися: «Систематично вправляючись у сміхові від усього серця, по кілька секунд кожного дня, ти будуєш усередині себе підвалини щастя, які роблять тебе сильнішим та щасливішим. Це справа тренінгу, самодисципліни».

  1 коментар
 • Зробіть свою весну яскравою в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 25.03.2016 18:11

  З настанням весни розквітають не лише квіти. Прокидаються надії та сподівання, що нарешті усе налагодиться, та задавнені проблеми нарешті вирішаться. Ми підсвідомо очікуємо нового початку та приємних змін. Передчуваємо раптовий теплий вітер, який увірветься у наше життя та наповнить його яскравими барвами. Проте, реальність часто буває іншою. Нестійка весняна погода ховає сонце за дощовими хмарами, а у житті замість радісних подій трапляються клопоти, проблеми та негаразди. Негативні новини з у сього світу остаточно переконують в тому, що усе безнадійно. І перші весняні проліски надій та гарного настрою ховаються під холодним снігом щоденних стресів. Не встигаємо отямитися – і уже довкола нас сіра мряка весняної депресії.

  Депресії бувають різних видів, сезонні – не найважчі з них, проте нехтувати тривожними симптомами не варто. Якщо ви відчуваєте постійну дратівливість, втрату працездатності, тривожний сон, відсутність апетиту та погані думки, то ви швидше за все маєте синдром весняної депресії.

  1 коментар
 • Як правильно виражати почуття? в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.10.2015 15:01

  Іноді люди можуть помилково вважати, що свої почуття потрібно приховувати. Як правило, йдеться про негативні почуття. Добре виховання, ввічливість спонукають до цього. Все ж, буває так, що виявляючи позитивну налаштованість та уважність до співрозмовника, ми самі можемо відчувати емоційне спустошення. Причина часто буває в тому, що ми стримуємо свої негативні емоції. Я зовсім не раджу погрозливо гримати кулаками постолу чи жбурляти речами, виявляючи негативні емоції. Але й стримувати їх – шкідливо для емоційного та фізичного стану. Як знайти вихід з цієї ситуації? - Навчитися виражати свої почуття правильно.

Всього 159 на 32 сторінках