Курсова робота «Системний аналіз інформаційних процесів в системі продажу автомобілів», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 29.04.2009 15:58 · від ejey07 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Дослідження об’єкта автоматизації 4 2.Опис проблеми 11 3.Обгрунтування вибору проектних рішень 15 4. Реалізація методології при аналізі та проектуванні КІС 24 5. Опис системних проектів у КІС мовою програмування 26 Висновки 38 Список використаної літератури 39 Додаток А Текст програмних модулів 40

Висновок

В процесі роботи над проектом систему було забезпечено всіма критично необхідними та деякими додатковими функціями, які пов’язані із процесом продажу автомобіля, що забезпечує систему, в деякій мірі, універсальністю в порівнянні з іншими системами «вузької спеціалізації», що, в свою чергу, надає перевагу цьому програмному продукту перед іншими.

Так як процес продажу автомобіля потребує від підприємства великої відповідальності і контролю цього процесу, то, в такому випадку, необхідно вести автоматизований облік клієнтів і робіт з ними, що значно підвищить рівень обслуговування і роботи з клієнтами, і рівень злагодженості робіт в середині підприємства при проведенні вищезгаданих процесів.

Оскільки програмний продукт є відносно не складним, то зменшуються витрати на навчання користувачів для роботи з системою. Також значно прискорюється процес купівлі-продажу автомобілів, адже одночасно з системою може працювати велика кількість користувачів, які мають доступ до всієї інформації БД. Це забезпечується принципом «клієнт-сервер». Використання цієї технології дозволяє автоматизувати і централізувати облік роботи для цілої мережі автосалонів. А в загальному випадку, автоматизація великих та складних систем значно збільшує ефективність їх використання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?