Реферат «Сучасний стан розвитку обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів», 2008 рік

З предмету Страхування · додано 28.04.2009 20:17 · від Отроковчук Ігор · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні засади обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів 1.1. Загальна характеристика обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів 1.2. Нормативно-правове забезпечення обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів 1.3. Сучасний стан розвитку обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів 2. Розрахункова частина Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Розвиток ринку автострахування здійснюється переважно за рахунок автокредитування. Зокрема, ми відмітили наступні тенденції: збільшенння кількості операторів; перший внесок позичальника зменшений до нуля; безліч акційних пропозицій, що впливають на ставку і умови кредитування; деякі банки зменшують ставку кредитування до 9% у валюті, але дилери компенсують зменшення ставки кредиту; кредитування б/у автомобілів; доступність споживачам. Отже, на думку експертів Insuranse ТОР, у автокредитуванні в найближчий час спостерігатиметься насичення і стагнація.

Стрімке зростання автострахування в останні роки переважно за рахунок автокредитування (без умов для активного формування середнього класу та суттєвого підвищення добробуту населення, запровадження контролю за наявністю у водіїв договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів) приведе до негативних наслідків, спричинених ефектом "довгого хвоста" по збитках за діючими договорами автострахування. Це особливо вплине на ті страхові компанії, які мають значну питому вагу автострахування в страховому портефелі, високий рівень витрат на ведення справи, незабезпечені страхові резерви, слабку андерайтерську політику.

Провівши розрахунки за бухгалтерським балансами страхової компанії закріпили навички проведення горизонтального та вертикального аналізу, охарактеризували стан та структуру майна страховика.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?