Курсова робота «Логістична діяльність підприємства», 2006 рік

З предмету Логістика · додано 27.04.2009 18:27 · від kykysanka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти логістики 1.1. Визначення логістики та характеристика основних її функцій 1.2. Аналіз методів здійснення логістики 1.3. Сутність та основи організації транспортних перевезень на міжнародному рівні 2. Напрями удосконалення логістичної діяльності на підприємстві ват „завод „ленінська кузня” 2.1. Загальна характеристика підприємства. 2.2. Аналіз економічної діяльності ВАТ"ЗаводЛенінська кузня.” Плановане завантаження підприємства на 2003 - 2005 рр. 2.3. Шляхи вдосконалення організації транспортних перевезень на підприємстві ВАТ„Завод”Ленінська кузня” Висновки Список використаної літератури

Висновок

Винятково вигідне географічне положення України, її потужна транспортна система та інфраструктура, наявність наукового й освітнього середовища робить нашу країну потенційно привабливою для залучення в систему Євро-Азіатських міжнародних транспортних коридорів. Це реальний крок до її повномасштабної участі у європейській інтеграції. Але шлях у Європу для нас буде далеко не безхмарним і легким. Причин для такого песимістичного висновку більше ніж досить. Передусім, це повільність виконавчих структур і неузгодженість їх дій з позицією законодавчої гілки влади.

На сучасному етапі українські підприємства не використовють всі можливості логістичного управління. Причин цьому багато: не вистачає спеціалістів, коштів, немає чітко сформованої законодавчої бази. Самі ж експедитори говорять, що що в Україні реалізувати логістичний підхід до організації та здійснення доставки вантажів майже неможливо. Серед головних перепон правова неврегульованість у сфері транспортно-експедиторських послуг, невідповідність законодавства України у галузі міжнародних перевезень з міжнародними правовими нормами, відсутність єдиних правил гри у цьому виді економічної діяльності, через що споживачі не мають надійних економічних та юридичних гарантій щодо отримання якісних послуг, заплутані взаємовідносини з митними службами та податковими адміністраціями, недостатнє інформацйне забезпечеення, яке не дозволяє здійснювати контроль перевезень у режимі реального часу, і, зрештою, відсутність достатньої кількості кваліфікованих кадрів у транспортно-експедиторській галузі.

Щоб зрушити з місця цей віз проблем, пропонуємо створити єдиний логістичний центр, який би скоординував роботу різноманітних організацій зі створення цивілізованих ринкових умов ведення транспортно-експедиторського бізнесу в Україні. Розвернути широку програму по підготовці кваліфікованих кадрів з логістики та управління.

У роботі було розглянуто проблему організації транспортих перевезень на прикладі підприємства ВАТ„Завод Ленінська кузня”. Були зроблені висновки щодо недостатньої ефективності організації перевезення продукції від виробника до замовника. Для вирішення прблеми було обгрунтовано оптимальну схему доставки продукції ВАТ„Завод Ленінська кузня”. замовникам. Запропонована схема принесе економічний ефект у розмірі 790 ум. од.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали