Курсова робота «Планування збуту продукції», 2006 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 27.04.2009 18:08 · від Ірина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ i Загальна характеристика планування збуту продукції на підприємстві.3 1.1. Маркетингові дослідження ринку 3 1.2. Життєвий цикл товару 7 1.3. Детермінанти, що впливають на обсяг попиту на товар 9 Розділ ii Планування реклами 18 2.1. Поняття реклами та основні її види 19 2.2. Основні напрямки використання реклами 20 2.3. Основні методи визначення витрат на рекламу 22 2.4. Основні рекомендації до застосування реклами на підприємстві 25 Розділ iii Процес планування збуту продукції 27 3.1. План збуту продукції 28 3.2. Планування ціни 29 3.3. Алгоритм розробки плану збуту 31 Висновки 34 Список використаної літератури 35

Висновок

З всього вищесказаного можна зробити висновок, що плануваня збуту продукції дуже тісно пов’язане з маркетингом. Тому маркетинг це неминуче майбутнє тих підприємств, які прагнуть гідно конкурувати своєю продукцією як на внутрішньому, так і на світовому ринках.

Служби маркетингу, спираючись на свої основні функції, сприяють налагодженню нових виробничих зв'язків, ефективному і розумному використанню іноземних інвестицій. Маркетингові дослідження допомагають знайти правильні науково і практично обгрунтовані рішення для кваліфікованого управління підрозділами підприємства (фірмою).

Реалізація маркетингової стратегії створить умови для успішної господарської діяльності підприємства, забезпечить максимально можливе задоволення потреб покупців і дасть підприємству значні шанси не тільки на виживання, але і на зміцнення своїх ринкових позиції.

В результаті дослідження процесу планування збуту було виявлено, що система аналізу, прогнозування, планування і контролю функціонування виробничого підприємства повинна формуватися в рамках маркетингової діяльності, яка включає в себе дослідження, планування і організацію виробництва і збуту, просування товарів на ринках.

Крім цього можна зробити висновок, що процес планування збуту продукції на підприємстві є складною та важливою діяльністю із залученням значної кількості спеціалістів, у якому не останню роль відіграє реклама та тривалі зв’язки із зовнішнім середовищем. Ефективна діяльність організації можлива лише за наявності висококваліфікованих снеціалістів, що працюють як одна команда, ефективних технологій, що забезпечуватимуть найвищу якість виготовленої продукції та добре налагодженої системи збуту продукції цього підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали