Реферат «Корпоративне управління у механізмі розвитку українських підприємств», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 25.04.2009 21:28 · від Jenny · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Корпоративне управління як чинник інвестиційної привабливості українських компаній 2.Нормативно-правове забезпечення розвитку процедур корпоративного управління в українських компаніях 3.Оцінка якості та ефективності корпоративного управління в Україні Висновки Список використаної літератури

Висновок

У довгостроковій перспективі економічний розвиток і економічний ріст залежать від якості інститутів

Розбудова цивілізованих корпоративних відносин вимагає належного рівня їх регулювання. Так, протягом останніх років широкого розповсюдження у світі набули кодекси корпоративного управління, які не мають законодавчої сили і містять у собі положення рекомендаційного характеру та розраховані на добровільне застосування, проте дійсно сприяють поліпшенню практики. Кодекси корпоративного управління розробляють різні інститути: комісії з ринку цінних паперів, фондові біржі, інвестори та їх асоціації, наднаціональні організації. Загалом у цих кодексах реалізовані погляди авторів на якісне корпоративне управління.

В умовах становлення корпоративного управління на українських підприємствах і компаніях особливо важливого значення набуває необхідність законодавчого встановлення вимог та принципів корпоративного управління, дотримання яких повинно забезпечуватися державою. Українським законодавствам визначенні лише принципи корпоративного управління, які багато в чому нагадують міжнародні корпоративні стандарти ОЕСР.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?