Курсова робота «Принцип вартісного вимірювання в бухгалтерському обліку», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 25.04.2009 18:49 · від Инна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Принципи бухгалтерського обліку 1.1. Основні принципи бухгалтерського обліку 5 1.2. Принцип вартісного вимірювання 9 2.Сутність вимірювання та види вимірників 10 3.Сутність оцінки в бухгалтерському обліку 3.1. Погляди економістів на оцінку 13 3.2. Оцінка у сучасній системі бухгалтерського обліку 17 4.Калькулювання як прийом бухгалтерського обліку 23 Висновки та пропозиції 26 Список використаної літератури 27

Висновок

Розглядаючи таку цікаву і складну тему як принцип вартісного вимірювання в бухгалтерському обліку, у курсовій роботі ми намагались вивчити і проаналізувати сутність принципу вартісного вимірювання.

У своїй роботі ми не претендуємо на вичерпність, адже ця тема є дуже багатогранна, зачіпає багато аспектів бухгалтерської діяльності, які у курсовій роботі не були розглянуті. Але ми намагались висвітлити сучасне його тлумачення в умовах ринкової економіки.

На основі розглянутих розділів, можна зробити такі висновки:

Вартісне вимірювання – це вимірювання господарських засобів, їх джерел та господарських процесів у грошовій одиниці. Саме завдяки вартісному вимірюванню (в результаті оцінки) одержують відомості про такі важливі економічні показники, як собівартість, прибуток, рентабельність.

Але принцип єдиного грошового вимірника базується на припущенні, що грошова одиниця має стабільну купівельну спроможність, та в умовах інфляційної економіки виникає потреба коригувати показники звітності з урахуванням купівельної спроможності грошей.

Реформування бухгалтерського обліку в Україні залучило до методології обліку нові види оцінок: справедливу вартість, теперішню вартість, чисту вартість реалізації тощо. У поняттєвий апарат бухгалтерського обліку увійшло поняття "корисність" активів, яке має своє вартісне вимірювання й істотно впливає на їхню оцінку.

З цієї причини доцільно, на наш погляд, розробити окреме положення (стандарт), присвячене розкриттю сутності вартісного вимірювання, концепції оцінки у бухгалтерському обліку, яке б виконувало функції, подібні до тих, що виконує концептуальна основа міжнародних стандартів фінансової звітності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення