Дипломна робота «Особливості комунікаційної політики підприємств м’ясопереробної промисловості», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 24.04.2009 11:49 · від Світлана · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат 3 Вступ 4 1. Особливості сучасної комунікаційної діяльності 6 1.1. Історія розвитку і сутність сучасних комунікацій 6 1.2. Порівняльний аналіз переваг реклами, PR і особистих продажів в досягненні маркетингових цілей 18 1.3. Ставлення до різних видів комунікацій з боку виробника та споживача 26 2. Вибір інструментів комунікаційної політики на підприємствах м’ясопереробної промисловості 34 2.1. Організація та структура рекламного процесу на підприємстві 34 2.2. Планування рекламної кампанії 39 2.3. Методи обчислення величини рекламного бюджету 47 2.4. Розробка ефективної рекламної кампанії 59 2.5. Методи оцінки ефективності рекламних заходів 68 3. Аналіз комунікаційної політики на прикладі ват „сумського м’ясокомбінату” та ват „конотопм’ясо” 75 3.1. Основні ринкові показники м’ясної промисловості Сумської області 75 3.2. Комунікації характерні для підприємств м’ясопереробної промисловості 85 3.3. Створення рекламної кампанії для підприємств м’ясопереробної промисловості 92 Висновки 106 Список використаної літератури 108

Висновок

Реклама сьогодні - явище соціально-економічне, комплексне, що включає в себе окремі сфери людської діяльності: творчість, бізнес, науку, політику.

Планування фінансування рекламної кампанії починається з постановки цілей усієї майбутньої кампанії. Необхідно переконатися, чи здатні рекламні засоби забезпечити досягнення вже поставлених у відношенні марки цілей. Звичайно, у кампанії можуть бути і свої власні цілі в тім змісті, що саме вона приводить до основних змін у маркетинговій діяльності.

Основна мета - це прибуток і те, з чого він складається: ціна продажу, витрати на одиницю продукції й обсяг збуту.

Політика стимулювання національного виробника, обрана рекламними агентствами внаслідок підвищення рівня конкуренції в області з відходом з ринку багатьох іноземних фірм, розширила перспективи для застосування реклами українськими підприємствами, їхня частка на ринку помітно збільшується серед підприємств харчової, фармацевтичної промисловості, телекомунікацій і торгівлі - областей, де ринковий успіх зв'язаний з розвитком і зведенням марок.

У своїй роботі я розглянула особливості сучасної комунікаційної політики підприємств. Як прогнозується в майбутньому об'єм рекламного ринку України за 2008-2012 рр. збільшиться в порівнянні з 2007 роком більш ніж в два рази і досягне $4 млрд., з яких $2,2 млрд. забезпечать медіа-ресурси.

Також був проведений порівняльний аналіз реклами, PR, особистих продажів та стимулювання збуту в досягненні маркетингових цілей. Їх переваги та недоліки.

Проаналізовано різні види комунікацій з точки зору споживача та маркетолога. З цього аналізу можна зробити висновок, що ті догми, за якими працює маркетолог, в реальному житті не завжди діють. Тому для проведення дієвих рекламних заходів пропонується проводити рекламні дослідження, які конкретно вкажуть на що потрібно витрачати кошти, а на що ні.

В другому розділі були розглянуті види інструментів комунікацій для підприємств м’ясопереробної промисловості. А саме організація, структура рекламного процесу, планування рекламної кампанії, розглянуті методи визначення величини рекламного бюджету, представлені рекомендації по розробці ефективної рекламної кампанії, а також визначені методи оцінки ефективності рекламних заходів.

В третьому розділі був проаналізований ринок м’ясної продукції в Сумській області, визначені тенденції та надані рекомендації по покращенню роботи підприємств м’ясопереробної промисловості. Розглянуто два м’ясокомбінати області, їх економічне становище в обраному регіоні, це ВАТ „Сумській м’ясокомбінат” та ВАТ „Конотопм’ясо”. Також розглянуто комунікації, які є найбільш підходящими для аналізованих підприємств, обґрунтовано чому саме обрані комунікації. Розроблені декілька видів рекламних кампаній, які є прийнятними для м’ясокомбінатів області: рекламна кампанія в рідному місті (районі) товаровиробника, рекламна кампанія на території конкурента (включаючи всю область), рекламна кампанія за межами області. З наведених міркувань мною було визначено найефективніші види інструментів комунікацій для обраних підприємств. І зроблено висновок про те, що стандартна реклама, коли інформація про продукт споживачу буквально вдовбується з телеекранів, щитів «наружки» або із сторінок журналів, вже не приносить бажаного результату. Тому виробники товарів і послуг шукають інші методи дії на людину, здатні обійти фільтри і бар’єри. Найбільший акцент в рекламних кампанія робиться на сенсорний маркетинг, жартівливі повідомлення на бігбордах, радіо та телевізійних роликах, також доброчинність є дієвим заходом (особливо, коли про неї публічно заявити населенню), нестандартна транспортна реклама та інші.

Викладений матеріал (приклади інструментів комунікації) може бути застосований в діяльності підприємств м’ясопереробної промисловості як нашої області так й сусідніх областей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення