Курсова робота «Аналіз формування і використання коштів на оплату праці (ВАТ « Шкіряник »)», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 23.04.2009 15:11 · від Lesya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Фонд оплати праці як джерело матеріального стимулювання працівників 1.1. Порядок нарахування заробітної плати працівникам 1.2. Механізм матеріального стимулювання 1.3. Методологічні основи аналізу формування і використання фонду заробітної плати Розділ 2. Аналіз формування і використання фонду заробітної плати на ват «шкіряник» 2.1. Аналіз фонду заробітної плати за 2005 – 2006рр. 2.2. Розрахунок впливу факторів на фонд заробітної плати на ВАТ «Шкіряник» 2.3. Аналіз елементів середнього розміру заробітної плати працівників Розділ 3. Розрахунок планової суми коштів на оплату праці на наступний період Висновки і пропозиції Список використаних джерел Додатки

Висновок

Ця праця була написана з метою визначення стану трудових ресурсів та їх ролі у самому процесі діяльності підприємства. Як ми можемо побачити вони займають значну частину всіх фондів підприємства і на їх основі і можна судити про загальну ефективність діяльності підприємства.

В першому розділі було відображено основні теоретичні аспекти досліджування трудових ресурсів підприємства. Тобто було зазначено головні моменти, які допомагають у досліджені та приведені аналізу самого підприємства. Також в даному розділі відображено ряд методик розрахунків з метою визначення точного стану трудових ресурсів підприємства та його динаміки на протязі років. Особливо важливим є можливість використання резервів росту ефективності трудових ресурсів, що в прямому значені відбивається на обсязі випуску продукції.

В другому розділі відображено практичні основи аналізу по ВАТ “Шкіряник”, які проводяться з використанням методики розрахунку трудових ресурсів і яка відображена у першому розділі.

В третьому розділі визначено найхарактерніші проблеми, які і характеризують діяльність ВАТ “Шкіряник”. Ці проблеми зумовлені передусім історичним аспектом, так за радянських часів перевага віддавалась кількісним показникам, а не якісним. І в процесі встановлення незалежної держави, яка перейшла на ринкову економіку, завдяки кардинальним державним рішенням (хоча і запізнілих), цей потенціал починає відроджуватись і встановлюватися у нових конкретних умовах.

Отже, можна сказати, що одним з важливих показників діяльності промислових підприємств є якість трудових ресурсів, що в свою чергу впливає на якість продукції. А вже її збільшення – одна з форм конкурентної боротьби, завоювання і утримання позицій на ринку. Високий рівень якості продукції сприяє підвищенню попиту на продукцію і збільшенню прибутковості не тільки за рахунок об’ємів продажу, але й за рахунок більш високих цін на продукцію.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення