Курсова робота «Інтернет-тестування (PHP+MySQL)», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 23.04.2009 14:26 · від freeker · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 I.Теоретична частина 5 1.Що таке СКБД? 5 2.Функціональні можливості MySQL 6 3.Таблиці 8 4.Запити 10 II.Спеціальна частина 13 1.Опис алгоритму створення бази даних, її об’єктів 13 2.Інтерфейс користувача 22 III.Висновки 23 IV.Список літератури 24 V.Лістинг основних модулів 25

Висновок

Після закінчення роботи над проектом можу сказати, що для створення «Інтернет-тесту» було обрану найоптимальніше середовище розробки та СКБД. Серед їх переваг слід зазначити:

PHP інтерпретується веб-сервером в HTML-код, який передається на сторону клієнта. На відміну від таких скриптових мов програмування, як JavaScript, користувач не має доступу до PHP-коду, що є великою перевагою з точки зору безпеки.

MySQL – компактний багатопоточний сервер баз даних. Характеризується великою швидкістю, стійкістю і простотою використання.

Проект «Інтернет-тестування» можна вважати завершеним програмним продуктом, та при необхідності використовувати в навчальному процесі, доповнивши її новими полями, запитами, таблицями за бажанням установи, що буде її використовувати.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?