Реферат «Геомаркетингові дослідження продовольчого комплексу Львівської області», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 22.04.2009 12:13 · від ZNATOK · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 1.Геомаркетинг як науковий напрямок суспільної географії 1.1. Визначення об’єкту і предмета досліджень 1.2. Основні завдання геомаркетингу 1.3. Просторові рівні геомаркетингових досліджень 1.4. Методи геомаркетингових досліджень 2.Макросередовище геомаркетингового простору продовольчого комплексу Львівської області 2.1. Економічне середовище 2.2. Соціальне середовище 2.3. Політичне середовище 2.4. Технологічне середовище 3.Мікросередовище геомаркетингового простору продовольчого комплексу Львівської області 3.1. Аналіз виробників продовольчих товарів 3.2. Характеристика збутової мережі 3.3. Оцінка споживача як основного фактора формування попиту на продовольчі товари Висновки Список використаних джерел

Висновок

Геомаркетинг – дієвий прогресивний спосіб дослідження. Це підтверджено міжнародною практикою, а також власним аналізом геомаркетинового середовища, що обмежувалося адміністративно-територіальними кордонами львівської області.

Геомаркетинг як науковий напрямок підтвердив своє право на існування, оскільки він має основні ознаки науки: об’єкт, предмет (зміст науки) та методи досліджень. При чому геомаркетинг розділяє як загальний так і конкретний об’єкт досліджень.

Він успішно використовує усі загальнонаукові методи, а також сформував власні, специфічні: CRM, метод “нейронних сіток”, DSS, OLAP тощо.

Дієвість геомаркетингу забезпечується тим, що його інструментарій спрямований на збереження і накопичення інформації, якою доводилося оперувати в процесі досліджень. Особливе значення в цьому займають ГІС-технології, що дозволяють швидко реагувати на зміни у поновленні бази даних, позиціонувати їх та унаочнювати у вигляді картографічних зображень.

Сфера дії геомаркетингу стала настільки широкою, що виникла потреба у розробці класифікацій дисциплін цього наукового напрямку. Серед них особливою популярністю користуються політичний геомаркетинг, геомаркетинг особистостей, геомаркетинг місць відпочинку і туризму тощо. Ці дисципліни мають можливість перерости в окремі наукові напрямки.

Проведені дослідження торгово-роздрібної мережі супермаркетів “Рукавчика” показали дієвість технології, її можливість в одночасному оперуванні різнонапрямленою інформацією, її аналізі та обґрунтуванні висновків, що повинні сприяти прийняттю рішення.

Отже, геомаркетинг як концепція і технологія є необхідним для молодої ринкової економіки України. Він сприятиме ефективному веденню бізнесу, удосконалюватиме систему обслуговування населення, оптимізуватиме роботу державних служб та допоможе розв’язати низку інших проблем. Це сприятиме розвитку України і формуванню постіндустріального (інформаційного) суспільства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?