Курсова робота «Митний контроль, його форми та функції», 2007 рік

З предмету Етика, стилістика · додано 20.04.2009 19:14 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика митного контролю 4 1.1. Поняття та місце митного контролю в системі функцій Української держави 4 1.2. Організація митного контролю, його форми та функції 8 2. Особливості проходження митного контролю товарів на Житомирській митниці 14 2.1. Організаційна структура та структура управління Житомирської митниці 14 2.2. Митна вартість товарів і методи її визначення 17 2.3. Аналіз процедури митного контролю товарів побутової техніки 19 3. Проблеми митного контролю Житомирської митниці 28 Висновок 31 Список використаних джерел 32 Додатки 33

Висновок

Таким чином, товари та інші предмети перемішуються через митний кордон України під митним контролем, який здійснюється з метою забезпечення дотримання державними органами, підприємствами та їх службовими особами законодавчого порядку. Митний контроль здійснюється митними службами.

Житомирська митниця виконує наступні функції:

 Митне оформлення товарів, майна, транспортних засобів та інших предметів, забезпечення митної статистики, перевірка правильності нарахування мита та митних зборів.

 Ведення обліку тимчасово ввезеного, вивезеного майна.

 Здійснення контролю за виконанням бартерних договорів.

 Митне оформлення та контроль за відправленнями по міжурядовим угодам.

 Здійснення митного контролю за літаками, пасажирами та товарами, майном, несупроводжуваним вантажем та іншими предметами, що переміщуються авіаційним транспортом через митний кордон України (аеродром Озерне).

 Взаємодія з прикордонним митницями при здійсненні митного контролю вантажних перевезень.

 Виявлення фактів контрабанди та порушень митних правил суб’єктами ЗЕД.

Житомирська митниця являє собою внутрішню митницю, тобто вона не розміщена безпосередньо на митному кордоні України, тому в діяльності Житомирської митниці переважають наступні операції: декларування, митне оформлення вантажів, майна та інших предметів, стягнення мита та митних зборів, а також податку на додану вартість та акцизного збору з товарів, що імпортуються на територію, на яку поширюється сфера діяльності Житомирської митниці. Житомирська митниця пропонує запровадити застосування нового документа спрощеного вантажного доручення, яке вирішить проблему прямого безперебійного навантаження вантажів, що надходять на територію митного складу залізничним транспортом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали