Курсова робота «Теорія управління ЗЕД», 2006 рік

З предмету ЗЕД · додано 20.04.2009 19:13 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Суть, мета і принципи регулювання зовнішньоекономічної діяльності 2. Органи державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності 3. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності м.Києва 4. Управління зовнішньоекономічною діяльністю на рівні виробничого підприємства ТзОВ «Крістар» 4.1. Місце ТзОВ «Крістар» на ринку України 4.2. Планування зовнішньоекономічної діяльності 4.3. Організація зовнішньоекономічної діяльності підприємства 4.4. Контракт – як форма управління ЗЕД 4.5. Оцінка ефективності зовнішньоекономічних відносин підприємства Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства веде до більш чіткої координації діяльності підприємства, стимулює менеджерів до реалізації своїх рішень в подальшій роботі, сприяє більш чіткому визначенню фірмою своєї мети і завдань, покращує забезпечення фірми необхідною інформацією, допомагає більш раціональному розподілу ресурсів, сприяє активізації роботи по вивченню світового ринку.

Дослідження управління зовнішньоекономічних операцій було проведено на прикладі діяльності ТОВ «Крістар». Його основною діяльністю є посередницькі операції з купівлі-продажу стоматологічних матеріалів. Підприємство є агентом-представником таких провідних світових фірм-виробників як 3M ESPE, GC, TERUMO, SURE DENT, RHEIN-83. Завдяки багаторічному досвіду, налагодженої роботи та чіткої політики, ТОВ „Крістар” не тільки входить в трійку фірм-лідерів, що займаються торгівлею стоматологічними матеріалами на Україні, і має позитивні результати фінансової діяльності, а й має подальші перспективи розвитку, що пояснюється вже завойованими позиціями і долею ринку, послідовною торгівельною політикою і напрямом на довгострокову співпрацю з іноземними партнерами, а також продовженням зростання попиту на стоматологічні матеріали як серед приватних підприємців і клінік, так і серед державних.

При обґрунтуванні ефективності імпорту наборів фотополімерних матеріалів підприємством „Крістар” та оцінки факторів, що впливають на ефективність та вигідність здійснення імпортних операцій, слід доповнити показниками порівняльного ефекту та ефективності альтернативних варіантів закупівлі аналогічного чи альтернативного товару. Слід відмітити, що подібний аналіз проводяться на кожному підприємстві, яке має чітко визначену торгівельну політику. Тому, ТОВ „Крістар”, проводячи аналіз ефективності даного контракту з фірмою-виробником «DBS» дійшло висновку про оптимальність даного варіанту через вигідні умови постачання, відносну близькість розташування виробника та порівняно низькі витрати на транспортування, а також вигідні умови платежу, безперечну якість товарів та надійність партнера.

При плануванні імпорту товарів підприємству доцільно зробити маркетингове дослідження ринку і налагодити збут продукції. Проводячи аналіз ефективності імпорту по кожному постачальнику, ТОВ «Крістар» зможе забезпечити максимальні прибутки від кожної закупівельної операції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення