Курсова робота «Митний контроль, його форми та функції», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 20.04.2009 19:10 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика митного контролю 4 1.1. Поняття та місце митного контролю в системі функцій Української держави 4 1.2. Організація митного контролю, його форми та функції 8 2. Особливості проходження митного контролю товарів оргтехніки фірмою „Сервіс-автомат” на Житомирській митниці 2.1. Загальна характеристика малого підприємства „Сервіс-автомат” та проходження нею Житомирської митниці 14 2.2. Митна вартість товарів оргтехніки і методи її визначення 19 2.3. Оформлення митної декларації фірмою „Сервіс-автомат” при проходженні Житомирської митниці 22 2.4. Аналіз процедури митного контролю товарів оргтехніки 27 3. Проблеми митного контролю при проходженні фірмою „Сервіс-автомат” Житомирської митниці 36 Висновок 39 Список використаних джерел 40 Додатки 41

Висновок

Таким чином, товари та інші предмети перемішуються через митний кордон України під митним контролем, який здійснюється з метою забезпечення дотримання державними органами, підприємствами та їх службовими особами законодавчого порядку. Митний контроль здійснюється митними службами.

Фірма „Сервіс-автомат” у своїй діяльності окрім іншого, здійснює імпорт комп’ютерної та оргтехніки з країн Євросоюзу, тому велике значення в функціонуванні підприємства „Сервіс-автомат” має проходження Житомирської митниці при імпорті товарів.

Житомирська митниця являє собою внутрішню митницю, тобто вона не розміщена безпосередньо на митному кордоні України, тому в діяльності Житомирської митниці переважають наступні операції: декларування, митне оформлення вантажів, майна та інших предметів, стягнення мита та митних зборів, а також податку на додану вартість та акцизного збору з товарів, що імпортуються на територію, на яку поширюється сфера діяльності Житомирської митниці. Житомирська митниця пропонує запровадити застосування нового документа спрощеного вантажного доручення, яке вирішить проблему прямого безперебійного навантаження вантажів, що надходять на територію митного складу залізничним транспортом.

Удосконалення та спрощення процедури митного контролю вже декілька років є одним важливих питаннях роботи українських митниць.

При проходженні митного контролю фірма „Сервіс-автомат” стикається з рядом наступних проблем:

- складність процедури митного оформлення;

- численні зауваження митних органів по оформленню митої декларації;

- затримка перевірки імпортного вантажу оргтехніки без наявних та те поважних причин.

Звісно для вирішення цих проблем, необхідна більш налагоджена та відповідальна робота Житомирської митниці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали