Курсова робота «Міжнародні економічні відносини Аргентини», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 20.04.2009 19:09 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Значення і види зовнішньоторговельних зв’язків Аргентини, загальні закономірності і принципи їх розвитку 5.2. Фактори територіальної організації та розвитку зовнішньоторговельних зв’язків Аргентини 8.3. Зовнішня торгівля Аргентини, товарна і територіальна структура 15 4. Участь у міжнародних торгівельних та економічних союзах 18 5. Проблеми та перспективи розвитку зовнішньоторговельних зв’язків Аргентини 26. Висновки 31 Список використаної літератури 33

Висновок

Аргентина - одна із найрозвинутіших держав Латинської Америки., країна в Південній Америці, що межує на півдні і заході з Чилі, на північно-заході з Болівією, на сході з Парагваєм, Бразилією, Уругваєм і Атлантичним океаном. Аргентина - індустріально-аграрна країна з високотоварним сільським господарством; виробляються зернові, вовна, танін, арахіс, лляна олія; добувається вугілля, мідь, молібден, золото, срібло, цинк, свинець, барій і уран. Країна має величезні запаси нафти, природного газу і гідроелектричної енергії.

Розвиток і ускладнення зовнішньої торгівлі знайшло відображення в еволюції теорій, що пояснюють рушійні сили цього процесу. У сучасних умовах розходження в міжнародній спеціалізації можна проаналізувати лише на основі сукупності всіх ключових моделей міжнародного поділу праці.

Якщо розглядати зовнішню торгівлю в плані тенденцій її розвитку, то в наявності з одного боку - явне посилення міжнародної інтеграції, поступове стирання границь і створення різних міждержавних торговельних блоків, з іншого боку - поглиблення міжнародного поділу праці, градація країн на промислово розвиті і відсталі.

Але якщо роль Аргентини у світовій торгівлі невелика, то для самої Аргентини значення зовнішньоекономічної сфери досить істотне. Зовнішня торгівля залишається важливим джерелом надходження інвестиційних товарів, а також відіграє велику роль у постачанні населення Аргентини продовольством і різними товарами.

Зовнішньоторгівельні зв'язки здійснюються Аргентиною через зовнішню торгівлю, валютно-фінансові й кредитні операції, міжнародні послуги, науково-технічне співробітництво, виробниче кооперування та інші форми економічних відносин.

Предметом експорту Аргентини є продовольчі товари. Найбільше в Аргентині експортуються зернові культури. Аргентина відома також як великий експортер руд чорних і кольорових металів, бавовни, вовни, шкір та іншої сировини.

Імпорт: машини і промислове устаткування, сировина і напівфабрикати, паливо.

Аргентина є впливовою на міжнародній арені країною, відіграє важливу роль в ОАД, "Групі Ріо", МЕРКОСУР, інших міжнародних організаціях. Активізувалась її діяльність в ООН.

Основними перспективами для розвитку зовнішньої торгівлі Аргентини слід розглядати наступні: зовнішньоекономічні відносини мають бути орієнтовані на співробітництво на рівні об'єднань, фірм, підприємств на основі глибокого аналізу галузевого спектра співробітництва; міждержавний рівень зовнішньоекономічних взаємин має ґрунтуватися на загальній концепції ринкового господарства, в умовах якого головним суб'єктом зовнішньоекономічних зв'язків є промислове об'єднання або підприємство.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення