Курсова робота «Зовнішня торгівля США», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 20.04.2009 19:08 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Значення Сполучених штатів Америки в світовій зовнішній торгівлі 2. Загальний огляд економіки Сполучених Штатів 3. Історія розвитку зовнішньої торгівлі США 4. Американські принципи та практика в області торгівлі 5. Сучасний стан зовнішньої торгівлі США 6. Долар США та світова економіка 7. Сприяння розвитку відсталих країн Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, масштаби та темпи зростання країни свідчить про збережені позиції країни в світовому господарстві. Ведучим фактором підйому економіки Сполучених Штатів виступає стабільне зростання експорту та постійний інтерес зарубіжних інвесторів в економіку Сполучених Штатів. США залишається масштабним ринком для товарів як із країн що розвиваються: азіатських, латиноамериканських, так і з країн Західної Європи. Основними стимулами збільшення притоку інвестицій являється стабільне фінансове положення американських компаній, намагання скоротити технічний розрив, що існує між Європою та США, та можливість отримання більш високих прибутків. Привабливим є більш високий рівень у виробленій американській продукції, що досягає четвертини світової продукції. Проте сьогодні Сполучені Штати представляються перед світовим співтовариством не тільки як сама багата країна, але і як найбільший боржник. Державний борг США досягнув високого значення. Посилена міжкраїнна боротьба за збереження і збільшення долі ринку значно впливає на економіку Америки., зіштовхуючи її із ризиком який може причинити серйозну втрату всіх світовій економіці. Так бюджетний дефіцит, що збільшується і зовнішньо-торгівельного балансу несуть ризик для фінансової валютної системи не тільки США, а й цілого світу. За послідніми даними, в результаті втрат, що приніс ураган «Катріна», економіці США, очікується зниження ВВП. При цьому попередні оцінки річного зниження досить різноголосі - від 0,2-0,3% до 1% за даними Бюджетного управління Конгресом США. Торгівельний дисбаланс в країні досить значно впливає на збереження економічних диспропорцій у світі. Нестабільна ситуація в світовій економіці не дозволяє зробити точних прогнозів про подальшу долю дефіциту торгівельного балансу країни. Проте Федеральна резервна система США вважає, що завдяки росту ряду факторів, таких наприклад як низький курс долара і більш жорстка політика Конгресу по відношенню до бюджету країни може зупинити ріст дефіциту торгівельного балансу США.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення