Курсова робота «Управління ефективністю імпорту на підприємстві-суб’єкті ЗЕД», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 20.04.2009 19:08 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Управління зовнішньоекономічною діяльністю 2. Розвиток підприємницької діяльності на зовнішніх ринках 3. Регулювання імпорту в Україні 4. Місце ТОВ « Крістар» на ринку України 5. Аналіз фінансово-господарської діяльності ТОВ «Крістар» 6. Оцінка ефективності імпорту 7. Обґрунтування перспективних напрямів імпорту Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства, і безпосередньо імпортними операціями веде до більш чіткої координації діяльності підприємства, стимулює менеджерів до реалізації своїх рішень в подальшій роботі, сприяє більш чіткому визначенню фірмою своєї мети і завдань, покращує забезпечення фірми необхідною інформацією, допомагає більш раціональному розподілу ресурсів, сприяє активізації роботи по вивченню світового ринку.

Дослідження управління імпортними операціями було проведено на прикладі діяльності ТОВ «Крістар». Цого основною діяльністю є посередницькі операції з купівлі-продажу стоматологічих матеріалів. Підприємство є агентом-представником таких провідних світових фірм-виробників як 3M ESPE, GC, TERUMO, SURE DENT, RHEIN-83. Завдяки багаторічному досвіду, налагодженої роботи та чіткої політики, ТОВ „Крістар” не тільки входить в трійку фірм-лідерів, що займаються торгівлею стоматологічними матеріалами на Україні, і має позитивні результати фінансової діяльності, а й має подальші перспективи розвитку, що пояснюється вже завойованими позиціями і долею ринку, послідовною торгівельною політикою і напрямом на довгострокову співпрацю з іноземними партнерами, а також продовженням зростання попиту на стоматологічні матеріали як серед приватних підприємців і клінік, так і серед державних.

При обґрунтуванні ефективності імпорту наборів фотополімерних матеріалів підприємством „Крістар” та оцінки факторів, що впливають на ефективність та вигідність здійснення імпортних операцій, слід доповнити показниками порівняльного ефекту та ефективності альтернативних варіантів закупівлі аналогічного чи альтернативного товару. Слід відмітити, що подібний аналіз проводяться на кожному підприємстві, яке має чітко визначену торгівельну політику. Тому, ТОВ „Крістар”, проводячи аналіз ефективності даного контракту з фірмою-виробником «DBS» дійшло висновку про оптимальність даного варіанту через вигідні умови постачання, відносну близькість розташування виробника та порівняно низькі витрати на транспортування, а також вигідні умови платежу, безперечну якість товарів та надійність партнера.

При плануванні імпорту товарів підприємству доцільно зробити маркетингове дослідження ринку і налагодити збут продукції. Проводячи аналіз ефективності імпорту по кожному постачальнику, ТОВ «Крістар» зможе забезпечити максимальні прибутки від кожної закупівельної операції. Для цього для покращення ефективності діяльності, досліджуване підприємство повинно діяти за стратегічною схемою, яка запропонована в роботі. Для початку, фірма повинна організувати маркетинговий відділ, що забезпечить стабільність реалізації, що дасть змогу працювати на довгострокових засадах із підприємствами-постачальниками. Наступним етапом – є просування даної продукції. Це дасть змогу збільшити обсяги реалізації та пришвидшити оборотність активів підприємства. На третьому етапі потрібно заключити угоди про постійне постачання продукції. Говорячи про більш дорогі стратегії, то варто зазначити, що для підвищення ефективності роботи, доцільно розширити асортимент товарів, розширення географії збуту, а організація виробництва нових товарів.

Отже, дана стратегія дозволить зробити закупівлю товарів для подальшої реалізації максимально-ефективною.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення