Курсова робота «Аналіз напрямків використання коштів Пенсійного Фонду України», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 20.04.2009 19:03 · від Igor_ign · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Система пенсійного забезпечення в Україні 1.1. Напрямки використання коштів Пенсійного фонду України 1.2. Сучасний стан реформування системи пенсійного страхування в Україні Висновки з розділу 1 2. Аналіз використання коштів Пенсійного фонду України в Донецькій області 2.1. Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області як головний розпорядник пенсійних коштів 2.2. Оцінка напрямків використання коштів Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області Висновки з розділу 2 3. Оптимізація використання коштів Пенсійного фонду України Висновки з розділу 3 Висновки Список літератури Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі проведено аналіз показників діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області щодо напрямків використання коштів Пенсійного фонду України. З використанням методів вертикального і горизонтальний аналізу, методу порівнянь досліджено закони, нормативні документи, наукові праці вчених, практиків, статистичні дані, звітність органів Пенсійного фонду України.

В результаті дослідження встановлено, що до цього часу основна мета реформування системи пенсійного забезпечення в Україні – створення трирівневої системи пенсійного страхування не досягнута. Розширити можливості щодо підвищення добробуту людей літнього віку можливо на підставі диверсифікації (розмаїття) джерел фінансування пенсійних виплат, а також впровадження додаткових фінансових чинників економічного зростання в Україні, у т.ч. і за рахунок інвестування в економіку країни коштів з пенсійних рахунків з метою отримання інвестиційного доходу.

На даний час основним напрямком використання коштів Пенсійного фонду України є фінансування витрат по виплаті пенсій із солідарної системи пенсійного забезпечення.

Єдиним регіональним органом виконавчої влади на території Донецької області, що забезпечує цільове використання коштів Пенсійного фонду України, фінансове планування та звітність є Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

В 2007 році виник дефіцит бюджету Пенсійного фонду України в Донецькій області (10,8 відсотків), що не дало змоги направити грошові кошти до резервних фондів та інвестувати в економіку.

Причиною перевищення видатків над плановими показниками бюджету Управління є збільшення середнього розміру пенсій внаслідок прийняття Урядом протягом звітного року після затвердження бюджету Управління нормативних актів, які не відповідають вимогам Закону про державне пенсійне страхування та не підтверджені актуарними розрахунками.

З метою досягнення стабільності видаткової частини бюджету Пенсійного фонду України та оптимізації використання коштів запропоновано, розроблений за результатами даної курсової роботи проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо прийняття нормативно-правових актів про підвищення розмірів пенсій тільки на підставі актуарних розрахунків, які підтверджують фінансові можливості Пенсійного фонду, та внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України в місячний термін після прийняття таких нормативно-правових актів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали