Курсова робота «Показники та методи оцінки економічного потенціалу країни», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 20.04.2009 18:20 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічний потенціал, як фундамент соціально-економічного розвитку суспільства 6 1.1. Змістове визначення економічного потенціалу країни (на прикладі Сша). 6 1.2. Критерії та підходи до оцінки потенціалу національної економіки. 9 Розділ 2. Інтегральні оцінки економічного потенціалу України. 13 2.1. Основна характеристика структурних складових потенціалу соціально-економічного розвитку України. 13 2.2. Визначення перспектив економічного зростання України з урахуванням вихідних умов її геоекономічного розвитку. 15 Висновок 25 Список використаної літератури 26

Висновок

У цій курсовій роботі досліджувалося багато викликів, із якими доведеться зіштовхнутися українському уряду для підвищення економічного потенціалу України. Як ми переконалися, хоча в економіки України є певні слабкі сторони, передусім щодо макроекономічного середовища та стану використання технологій, найсерйозніший виклик — поліпшення діяльності суспільних інститутів країни. У наступні роки найактуальнішими будуть реформи, спрямовані на поліпшення інституціонального середовища, в якому працює український бізнес. Просування реформ особливо важливе в контексті того, що метою України є приєднання до Світової організації торгівлі та Європейського Союзу.

Справді, попередні переговори з ЄС є ключовим елементом політичної програми, мета якої — закласти основу для майбутніх переговорів про членство. Це видається бажаною стратегією для уряду. Країни Центральної та Східної Європи за десять років здобули чималу вигоду, отримавши інституціональні стимули для економічного й політичного реформування, що уможливилися завдяки тісному співробітництву з ЄС. Є причини вважати: вигоди для України будуть не меншими, коли не більшими.

Попри безліч проблем, ми залишаємося оптимістично налаштованими стосовно можливості країни здійснити необхідні реформи й закріпитися на стабільнішій траєкторії зростання, оскільки нинішній уряд задекларував зобов’язання приступити до вирішення складних питань. У цьому контексті ми не сумніваємося, що за наявності політичної волі рейтинг конкурентоспроможності України наступними роками підвищуватиметься. Зі свого боку, Всесвітній економічний форум продовжуватиме вивчати й вимірювати прогрес у цих сферах, підтримуючи діалог бізнесу й держави, аби знаходити творчі рішення з покращення економічного потенціалу України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення