Курсова робота «Аналіз інноваційної діяльності автотранспортного підприємства», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 17:13 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні засади аналізу інноваційної діяльності підприємства 4 1.1. Поняття інноваційної діяльності підприємства 4 1.2. Фінансове забезпечення інноваційної діяльності підприємства 5 1.3. Огляд спеціальної літератури за темою дослідження 7 Розділ 2. Аналіз інноваційної діяльності ПП «Геліс» 10 2.1. Аналіз ефективності інноваційної діяльності ПП «Геліс» 10 2.2. Джерела здійснення інноваційної діяльності 12 Розділ 3. Напрямки удосконалення інноваційної діяльності ПП «Геліс» 16 Висновки 20 Список використаних джерел 22

Висновок

Інноваційна діяльність – це діяльність, що спрямована на використання та комерціалізацію результатів наукових досліджень та розробок і зумовлює випуск на ринок нових конкурентноздатних товарів і послуг. Об’єктом інноваційної діяльності є інновація. Процес фінансового забезпечення інноваційної діяльності промислових підприємств характеризується не лише багатомірністю його економічної сутності, але й різноманітністю форм і методів, у яких він здійснюється. Фінансування інновацій може бути за рахунок власних джерел : внесків засновників, прибутку та за рахунок залученого капіталу: позики банків, лізинг, позики інших підприємств.

Нормативне регулювання інноваційної діяльності здійснюється законом України "Про інвестиційну діяльність" та інших законодавчих актів. Зазначу, що нормативне регулювання не досконалим, про що свідчать суперечності в трактуванні понять.

Аналіз інноваційної діяльності проведено на базі діяльності автотранспортного підприємства "Геліс".

Оборот даного підприємства в 2007 році становив 23 млн. грн. Дохід від інноваційної діяльності є незначний і складає 3,8% обороту.

До інноваційної діяльності досліджуваного підприємства віднесено складання бортових комп'ютерів, перепрограмування та їх ремонт. Дані послуги є унікальними на Львівському ринку, вони потребують спеціальних знань та обладнання, а їх використання сприяє покращенню ефективності експлуатації автомобілів.

Джерелами інновацій є в основному власний капітал підприємства, хоча до 2005 року підприємство користувалося банківськими кредитами.

Найважливішим показником ефективності інноваційної діяльності є прибуток отриманий від її здійснення. В 2007 році він склав 290 тис.грн., рентабельність складає 50%, що є високим показником для даної сфери.

Розробляючи напрямки удосконалення інноваційної діяльності на підприємстві пропонується розробити систему зменшення витрат палива. Така економія дасть змогу зменшити витрати палива на 20%. А окупність таких інвестицій складає більше 1 дня.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення