Курсова робота «Формування прибутку підприємства в сучасних умовах господарювання», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 17:09 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Теоретичні засади формування прибутку 5 1.1. Характеристика прибутку, як основного показника діяльності підприємства 5 1.2. Види прибутку та джерела його формування 9 1.3. Методи розрахунку прибутку від реалізації 11 РОЗДІЛ ІІ. Аналіз формування прибутку ПФ «Наталя» 18 2.1. Аналіз основних техніко-економічних показників підприємства . 18 2.2. Оцінка формування прибутку підприємства 23 2.3. Дослідження використання прибутку на підприємстві 26 РОЗДІЛ ІІІ. Напрямки збільшення прибутковості підприємства 28 Висновки 31 Список використаної літератури 33 Додатки 35

Висновок

Отже, написавши дану курсову роботу, можна зробити висновок, що поняття прибутку багатьма вченими-економістами трактується по-різному, проте відповідно до формування прибутків в бухгалтерському обліку, найбільш точне визначення прибутків таке : це та частина виручки, що залишається після відшкодування всіх витрат на виробничу й комерційну діяльність підприємства.

Дана курсова робота написана на основі господарської діяльності приватної фірми «Наталя», що займається роздрібною торгівлею в м. Коломия. Протягом досліджуваного періоду дане підприємство було як прибутковим, так і збитковим. Зокрема, в 2003 році підприємство тримало збитки, проте за наступний рік, воно змогло збільшити свої прибутки на 11,6 тис.грн за рахунок отриманого короткострокового банківського кредиту. Але за період 2004 по 2005 рік прибутковість підприємства знизилася. Це відбулося через неправильну організацію торгівлі та вибору невірної товарної політики.

Прибутковість - показник, що характеризується не тільки прибутками, а й рентабельністю.

Проведений аналіз показав, що в цілому рентабельність всіх показників є дуже низькою. Рентабельність активів та власного капіталу є практично однаковою, оскільки прибуток займає близько 5 % капіталу. Рентабельність продукції є трішки кращою, проте все–рівно не відповідає рекомендованому рівневі. Оскільки підприємство отримує доходи тільки від реалізації, то рентабельність реалізації =100%.

Зробивши аналіз прибутковості за 2003-2005 рік, можна зробити такі пропозиції щодо її збільшення.

• Перш за все необхідно змінити маркетингову політику фірми, оскільки витративши незначні кошти на ремонти приміщень та удосконалення праці забезпечивши робочі місця ПЕОМ можна збільшити доходи фірми і зменшити затрати на оплату праці персоналу;

• Так як доходи від реалізації починаючи з 2004 року почали зростати і в той час кредиторська заборгованість практично виплачена, доцільно відкрити ще одне торгівельну точку, що значно збільшить і виторг і прибутки підприємства. Витрати на купівлю приміщення окупляться вже на протязі року.

• Варто розширити асортимент продукції, так як це дозволить збільшити виторг від реалізації, навіть відмовившись продавати алкогольні та тютюнові вироби через збільшення вартості ліцензії на даний вид продукції.

Впровадивши вищевказані пропозиції, фірма значно покращить свій фінансовий стан, що дасть змогу в подальшому розширювати свій бізнес і у інших сферах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення