Курсова робота «Торговий капітал, торговий прибуток», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 17:00 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Капітал торгівельного підприємства, його склад та джерела формування 4 1.1. Сутність та економічний зміст категорії «капітал» 4 1.2. Структура та джерела формування капіталу торгівельного підприємства 11 2. Торговий прибуток 14 2.1. Прибуток, як основний показник діяльності торгівельного підприємства 14 2.2. Формування прибутку підприємства 18 Висновок 24 Список використаної літератури 25 Додаток 27

Висновок

Отже, за даними досліджень можна зробити наступні висновки. Капітал торгівельного підприємства практично не відрізняється за складом та суттю від капіталу підприємства іншої галузі. Єдина відмінність – це значна питома вага товарів в загальній сумі оборотних коштів, та незначна – виробничих запасів. Капітал торгівельного підприємства складається з активів, до складу яких входять як правильно: основні засоби, якими є приміщення, в яких здійснюється торгівля та інші будівлі чи споруди та оборотні засоби, до складу яких включаються товари, заборгованість покупців та грошові кошти в касі чи на рахунку в банку.

Джерелами формування майна є як власні, так і залучені кошти. Слід зазначити, що важливе місце в формуванні капіталу підприємства належить товарному кредиту. Крім того залученими коштами може бути короткострокові та довгострокові кредити банків та інша заборгованість підприємства. До власних джерел формування капіталу відноситься статутний капітал та прибуток, отриманий від реалізації продукції.

Прибуток – це основний показник, що визначає ефективність господарювання підприємства. На торгівельному підприємстві прибутком є різниця коштів між чистої реалізації та повної собівартості продукції. Чистим прибутком є частина коштів, що залишається після сплати податку на прибуток. Отже, прибуток визначає результативність діяльності підприємства. Ефективність діяльності визначається рядок показників рентабельності. Для торгівельного підприємства визначається показники рентабельності від реалізації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення