Курсова робота «Розробка плану санації підприємства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 16:57 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика діяльності підприємства 4 1.1. Оцінка зовнішніх умов діяльності підприємства 4 1.2. Фінансово-економічна характеристика діяльності підприємства 8 1.3. Аналіз причин фінансової кризи та слабких місць 13 1.4. Наявний потенціал підприємства 13 Розділ 2. Розробка стратегічних цілей санації підприємства 18 Розділ 3. Розробка плану санації підприємства 18 3.1. План маркетингу та оцінка ринків збуту продукції 19 3.2. План виробництва та капіталовкладень 21 3.3. Організаційний план 22 3.4. Фінансовий план 23 Розділ 4.Оцінка ефективності санації досліджуваного підприємства 25 Висновок 27

Висновок

Отже, розробляючи план санацій для ТзОВ "Сан-Трейд" було зроблено наступні висновки:

Досліджуване підприємство займається реалізацією світильників різного типу та наданням послуг з освітлення. Воно займало стійкі позиції наринку, проте після невдалої маркетингової політики, підприємство в 2005 році стало збитковим. Аналіз показників фінансового стану свідчить про те, що незважаючи на збитковість підприємства, його фінансовий потенціал залишається. Про це свідчать показники фінансової стійкості, які є вищими рекомендованих показників для підприємств даної галузі. Розробляючи план санацій було запропоновано зміни в маркетинговій політиці, запропоновано інвестиційний проект, зміни в організаційній структурі. Втіливши дані плани на практику, підприємство зможе в 2007 році отримати 178 тис.грн чистого прибутку, його показники ліквідності та рентабельності також збільшаться.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення