Курсова робота «Особливості оцінки вартості позичкового капіталу підприємства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 16:52 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Теоретична частина 5 1. Поняття позичкового капіталу, його види 5 2. Вартість капіталу на принципи її оцінки 10 3. Управління позичковим капіталом та модель оптимізації його вартості 16 ІІ. Оцінка вартості позичкового капіталу на прикладі ТзОВ «Гідроспецсервіс» 23 Висновок 29 Список використаної літератури 31 Додатки 34

Висновок

Проблема оцінки вартості на підприємствах України вимагає глибокого вивчення, оскільки вартість капіталу підприємства не завжди говорить про його позитивний фінансовий стан. Саме тому вартість підприємства слід аналізувати з точки зору співвідношення власного та залученого капіталу.

Об’єктом дослідження даної дипломної роботи є ТОВ "Гідроспецсервіс", що займається розчисткою кар'єрів, водойм, будівництвом дамб та намиванням піску, що вимагає найновіших машин, обладнання та техніки. Фактично підприємство отримує доходи від своєї діяльності за рахунок експлуатації даних машин, які на жаль, на підприємстві не вистачає та на сьогоднішній день є застарілими.

Проведене дослідження капіталу підприємства дає можливість зробити ряд висновків:

• власний капітал підприємства протягом 3-х років збільшився на 377,9 тис.грн і складає на початок 2006 року 52,8% загального капіталу підприємства. Позичковий капітал протягом 30- років зменшився на 157,3 тис.грн, зокрема за 2005 рік він зменшився на 265,2 тис.грн і на початок 2006 року складає 46,8% загального капіталу підприємства.

• Найбільшу частку зобов’язань підприємства складає кредиторська заборгованість за товари, роботи та послуги. Дана заборгованість має негативну, зростаючу тенденцію.

• Аналізуючи фінансові результати підприємства, можна зробити висновок, що основними доходами підприємства є доходи від реалізації продукції та надання послуг. Інші доходи підприємства складають незначну частку в валових. Протягом досліджуваного періоду вони збільшилися на 40,70 тис.грн.

• Станом на 2005 рік підприємство отримало чистого прибутку 214 тис.грн. Даний показник збільшився протягом року на 191,10 тис.грн. Слід зазначити що в 2005 році темп зростання доходів перевищив темп зростання витрат на 5,41 (68,03-62,62), порівнюючи темпи зростання доходів та витрат за 3 роки то темп зростання доходу перевищив темп зростання витрат на 5,51. Безумовно, цей показник є позитивним.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення