Курсова робота «Організація оплати праці в сільському господарстві», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 16:49 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Теоретичні основи організації оплати праці в сільському господарстві 5 1.1. Нормативно-правові основи організації оплати праці на підприємствах України 5 1.2. Формування умов та розмірів заробітної плати в сільському господарстві 8 1.3. Характеристика продуктивності праці та фактори впливу на неї 10 РОЗДІЛ ІІ. Організація оплати праці на ТОВ «Веселка» 13 2.1. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства 13 2.2. Організація праці на збиранні зернових культур 17 2.3. Визначення відрадних розцінок та додаткової оплати 21 Висновок 28 Список використаної літератури 30 Додатки 31

Висновок

З масовою організацією фермерських (селянських) господарств аграрна економіка стає антимонопольною та конкурентноздатною. Фермерські господарства спроможні збільшити виробництво і поповнити торгівлю продуктами харчування і тим самим зробити вагомий внесок у вирішення національної продовольчої проблеми. Зрозуміло, високотоварні, конкурентноздатні господарства будуть сформовані за сприятливих умов за певний час, але саме в наш час закладаються економічні, законодавчі, нормативні, організаційні підвалини агро бізнесу.

Організація праці на підприємствах сільського господарства здійснюється відповідно до Закону України «Про оплату праці». В державних підприємствах організація оплати праці здійснюється міністерством аграрної політики.

Організація праці— це спосіб поєднання безпосередніх виробників із засобами виробництва з метою створення сприятливих умов для одержання високих кінцевих соціально-економічних результатів. Організація праці є об'єктивною необхідністю і невід'ємною складовою трудової діяльності людини. Вона має сприяти вдосконаленню всіх процесів праці, виробничих структур для досягнення найвищої ефективності суспільного виробництва.

В роботі розглянуто організацію оплати праці на ТОВ «Веселка», що займається вирощуванням зернових.

Виділено такі напрями поліпшення умов праці на підприємстві%

1. удосконалення технологічних процесів ;

2. механізація та автоматизація виробничих процесів;

3. впровадження дистанційного управління виробничими процесами для виведення людини з зони несприятливих умов праці;

4. раціональне планування та інженерне забезпечення виробничих процесів;

5. улаштування та реконструкція діючих вентиляційних систем;

6. виготовлення та установка ефективних інженерно-технічних засобів охорони праці (огороджень, засобів сигналізації, контролю запобіжних пристроїв тощо);

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення