Курсова робота «Трудовий потенціл підприємства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.04.2009 16:35 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 2 1. Критерії оцінки ступеню використання трудового потенціалу 4 2. Коротка характеристика підприємства 10 3. Аналіз господарської діяльності підприємства 13 4. Аналіз трудового потенціалу підприємства 24 5. Діагностика існуючої системи мотивації 29 Висновок 36 Список використаної літератури 38 Додатки 40

Висновок

Управління персоналом підприємства полягає у підборі та збереженні необхідного персоналу, його професійному навчанні і розвитку, оцінці діяльності кожного із співробітників з точки зору реалізації цілей підприємства, яка дає можливість скоректувати його поведінку, винагороду персоналу за його зусилля. Основними методами управління персоналом являються адміністративні, економічні та соціально – психологічні. Вміле, науково обґрунтовано використання даних методів сприяє підвищенню ефективності управління персоналом, успішному виконанню стратегічних цілей підприємства.

Дослідження, проведені в роботі показали, що в 2005 році загальна кількість персоналу перевищувала плановий показник на 5 осіб, а порівнюючи її з попереднім роком – на 20.

Виробничий персонал підприємства складає 81%, решту – працівники допоміжного виробництва та неосновної діяльності.

До складу виробничого персоналу включаю робітників, що складають 70% та службовців, що складають 10%, серед яких керівники становлять 5,7% персоналу, а спеціалісти 4,7.

середній виробіток персоналу складає в 2005 році 46,27 тис.грн в рік, що на 0,81 тис.грн більше ніж попереднього року, проте на 4,89 тис.грн менше, ніж в 2003 році. Враховуючи те, що у виробництві приймає участь безпосередньо тільки виробничий персонал, то доцільно проаналізувати і його середній виробіток. Так в 2005 році він склав 57,13 тис.грн на рік, що на 2,34 більше ніж в 2003 році проте на 4,28 тис менше, ніж в попередньому. Таким чином, можна зробити висновок, що продуктивність виробничого персоналу впала за останніх 2 роки.

Трудомісткість персоналу за досліджуваний період складає 0,02.

На підприємстві використовується чітка на налагоджена система атестації ефективності роботи працівників та мотивації. Використовується як матеріальна, так і нематеріальна система мотивації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення