Дипломна робота «Організація обліку на малому підприємстві», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 20.04.2009 16:18 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Теоретико-методологічні принципи діяльності малих підприємств 1.1. Роль малого підприємництва в економіці країни 1.2. Особливості господарської діяльності та обліку на малих підприємствах 1.3. Особливості оподаткування суб’єктів малого підприємства 1.4. Організаційно-економічна характеристика МП «Тера» Розділ 2. Організація обліку та аудиту на МП «Тера» 2.1. Аналіз організації бухгалтерського обліку на МП «Тера» 2.2. Синтетичний та аналітичний облік господарських операцій 2.3. Аудит фінансової звітності підприємства 2.5. Організація обліку на малому підприємстві на основі інформаційних технологій Розділ 3. Аналіз економічного стану підприємства 3.1. Оцінка загального стану підприємствах 3.1. Аналітична оцінка ефективності фінансової діяльності підприємства 3.3. Розробка окремих розділів фінансового планування діяльності підприємства Висновки і рекомендації Список використаної літератури Додатки

Висновок

Правильна організація бухгалтерського обліку займає дуже важливу роль в веденні обліку господарської діяльності фірми, яка займається роздрібною торгівлею. Від правильності ведення обліку бухгалтерських операцій залежить достовірність даних про отриманий підприємством прибуток, про вірність нарахування податків. Цей облік хоч не складний, але дуже трудомісткий.

В даній дипломній роботі я визначив теоретичні основи бухгалтерського обліку, здійснив аналіз господарської діяльності МП «Тера» за 2002-2004 роки.

Звичайно, в час запровадження комп'ютерної техніки ведення бухгалтерського обліку значно полегшується. В МП «Тера» комп’ютеризація впроваджена. Тому вести облік оборотних активів, що змінюються практично щодня досить легко і зручно.

Основними завданнями організації обліку і аудиту на підприємстві є: відображення належного стану бухгалтерського обліку згідно чинного законодавства, контроль за доходами та витратами підприємства, аналіз господарської діяльності та оперативне втручання, в разі необхідності, планування та впровадження шляхів покращення фінансового стану на конкретний період часу, приймаючи до уваги зовнішні та внутрішні фактори, що впливають на доходи та видатки підприємства.

Зробивши аналіз господарської діяльності за 2002-2004 рік, можна зробити такі пропозиції щодо покращення рівня економічної ефективності діяльності:

Перш за все необхідно змінити маркетингову політику фірми, оскільки витративши незначні кошти на ремонти приміщень та удосконалення праці забезпечивши робочі місця ПЕОМ можна збільшити доходи фірми і зменшити затрати на оплату праці персоналу;

Так як доходи від реалізації починаючи з 2003 року почали зростати і в той час кредиторська заборгованість практично погасилася, доцільно відкрити ще одне торгівельну точку, що значно збільшить і виторг і прибутки підприємства. Витрати на купівлю приміщення окупляться вже на протязі року.

Варто розширити асортимент продукції, так як це дозволить збільшити виторг від реалізації, навіть відмовившись продавати алкогольні та тютюнові вироби через збільшення вартості ліцензії на даний вид продукції.

Написавши дану дипломну роботу, я отримав певні навики з ведення бухгалтерського обліку і аудиту. На мій погляд облік на підприємстві ведеться досить продумано, але не досконало.

Впровадивши вищевказані пропозиції, фірма значно покращить свій фінансовий стан, що дасть змогу в подальному розширювати свій бізнес і у інших сферах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення