Реферат «Ефективність праці в Україні», 2008 рік

З предмету Політична економіка · додано 18.04.2009 21:01 · від Me · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1.Продуктивність і ефективність праці 5 Розділ 2. Сучасний стан праці в Україні 7 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності праці 11 Висновки 14 Список використаної літератури 16

Висновок

Суспільна праця є найважливішим фактором розвитку економіки, тільки нею можна забезпечити родючість землі та ефективне функціонування суспільного капіталу. Економічна ефективність суспільної праці нації залежить у першу чергу від наявного трудового потенціалу, тобто від того обсягу ресурсів праці, який визначається чисельністю людей працездатного віку, а також їх фізичним станом, знаннями, досвідом, духовними і моральними цінностями, культурно-національним надбанням, національними традиціями, звичаями тощо.

У результаті проведеного дослідження вирішено важливу наукову задачу виявлення резервів і шляхів зростання продуктивності та ефективності праці на торговельних підприємствах з метою створення найбільш ефективних умов діяльності досліджуваного підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали