Курсова робота «Облік непрямих витрат підприємства», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 19:26 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Економічна сутність непрямих витрат, їх класифікація 5 2. Загальні принципи та організація обліку непрямих витрат підприємства 13 3. Бухгалтерський та податковий облік непрямих витрат підприємства 16 4. Шляхи удосконалення обліку непрямих витрат підприємства. 24 Висновок 31 Список використаної літератури 33 Додаток 1 35

Висновок

Непрямі витрати підприємства складають значну частину загальних витрат, тому організації їх обліку необхідно проділяти значну увагу. Особливо це стосується тих випадків, коли неможливо віднести непрямі витрати на собівартість продукції та розрахувати їх частку в ціні кожного виробу. Саме тому курсова робота на тему : «Облік непрямих витрат», досліджена на базі діяльності виробничого підприємства ПП «Гермес» є досить актуальною, оскільки в ній розкрито суть непрямих витрат, методику їх відображення в бухгалтерському обліку та шляхи його удосконалення.

Непрямі витрати – це витрати, пов’язані з виробництвом декількох видів продукції (витрати на утримання та експлуатацію обладнання, загально виробничі), що включаються до собівартості продукції (робіт, послуг) за допомогою спеціальних методів. Непрямі витрати створюють комплексні статті калькуляції (тобто складаються з витрат, що включають декілька елементів), котрі відрізняються за функціональною роллю у виробничому процесі.

На досліджуваному підприємстві бухгалтерський облік на підставі наказу про облікову політику.

При організації бухгалтерського обліку непрямих витрат використовують типові форми первинних документів що використовуються на підприємствах України, а також міжвідомчі форми, що діють у всіх галузях народного господарства.

Облік ведеться в основному з використанням журнально-ордерної форми обліку і частковою автоматизацією облікових робіт.

Оформлення господарських операцій і ведення регістрів бухгалтерського обліку проводиться згідно Положення про документальне забезпечення записів бухгалтерського обліку.

Для обліку непрямих витрат використовуються рахунки 91, 92, 93, 94.

Всі непрямі витрати можуть бути включеними до валових витрат підприємства: до валових витрат не відносяться витрати на амортизаційні відрахування.

Аналіз методики обліку на підприємстві показав, що облік непрямих витрат не є досконалим. Про це говорять деякі господарські операції, в яких неможливо визначити частку непрямих витрат в собівартості одного виробу. Саме тому мною запропоновано використання програми 1С:Підприємство версії 7.7. Дана програма дозволить скласти достовірну калькуляцію, спростить процедуру бухгалтерського обліку та складання звітності. Крім того зменшиться кількість механічних помилок при складаннях звітів - це дозволить максимально точно скласти звітність з спираючись на діюче законодавство та створювати друковані копії звітів за будь-який період використовуючи бланки, які діяли на момент складання звіту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення