Курсова робота «Основи побудови обліку валютних операцій», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 19:20 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття валютних цінностей та операцій з ними 5 2. Поняття курсових різниць 7 3. Організація бухгалтерського обліку валютних операцій 13 3.1. Купівля іноземної валюти 13 3.2. Продаж іноземної валюти 20 4. Методика ведення бухгалтерського та податкового обліку валютних операцій на ДП «Дельфін» та пропозиції щодо її вдосконалення. 23 Висновок 32 Список використаної літератури 34 Додатки 35

Висновок

Вивчивши тему обліку валютних операцій на прикладі дочірнього підприємства «Дельфін» можна зробити наступні висновки.

Бухгалтерський облік на підприємстві ведеться згідно наказу про облікову політику. ДП «Дельфін» використовує журнально-ордерну систему обліку із застосуванням часткової автоматизації.

Що стосується обліку валютних операцій, то облік наявності та руху коштів здійснюється на рахунку 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті». Аналітичний облік по рахунку 312 ведеться так, щоб забезпечити достовірну інформацію про наявність і рух валютних коштів по кожному з відкритих у банку рахунках в іноземній валюті. Проте для узагальнення і систематизації інформації про господарські операцій у різних валютах у бухгалтерському обліку здійснюється із перерахунком у національну валюту на курсом, встановленим НБУ на дату складання операції.

Наявність та рух готівкової іноземної валюти в касі підприємства відображається на рахунку 30 «Каса», за субрахунком №302 «Каса в іноземній валюті». Записи по цьому рахунку здійснюються в загальному порядку на підставі звітів касира з доданими до них прибутковими і видатковими касовими ордерами.

Бухгалтерський облік операцій у іноземних валютах ведеться в тій самій системі рахунків, що і облік операцій у гривнях.

Проте більші труднощі виникають не при валютних, а при експортно-імпортних операціях, які також прями пов’язані із валютними.

Оскільки питання податкового обліку валютних операцій не є повністю описаними в нормативних та законодавчих базах, то часто виникають ситуації, коли на ДП «Дельфін» облік таких операцій не відповідає чинному законодавству.

Аналіз бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних із валютою на підприємстві показав, що він ведеться відповідно до вимог чинного законодавства, проте аудиторська перевірка, проведена на підприємстві, показала, що ведення податкового обліку, що пов’язаних із валютними операціями не відповідає закону: «Про оподаткування прибутку підприємства», а саме валові витрати відображені не належним чином, що вплинуло на фінансовий результат підприємства – прибуток до оподаткування. Ці та інші зауваження є відображеними у аудиторському висновку, що був складений за результатами перевірки.

Бухгалтерський облік на підприємстві ведеться не автоматизовано, що зменшує продуктивність праці бухгалтерів та забирає багато часу. Адміністрація підприємства придбала 2 нових комп’ютери, але не дивлячись на це облік не є ефективним, що пояснюється відсутністю програмного забезпечення. В курсовій роботі наведено пропозиції щодо встановлення програми «1-С». Підприємство» зробить облік значно полегшеним, а формування фінансової звітності не потребуватиме особливих зусиль.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення