Курсова робота «Аудит операцій з іноземною валютою», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 19:00 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аудит як форма контролю, його сутність, об’єкти, методи та нормативно-правова база. 2. Методика організації аудиту обліку операцій з іноземною валютою Планування аудиту Аудиторський ризик Робочі документи аудитора 3. Документальне оформлення результату аудиторської перевірки 4. Шляхи вдосконалення аудиту з обраної теми Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, написавши дану роботу, можна зробити такі висновки:

Робота написана на основі Відкритого Акціонерного Товариства «Арсен», що займається зовнішньоекономічною діяльністю, тобто обліку валютних операцій приділяється значена увага.

Для перевірки вірності відображення в обліку господарських операцій та вірності складання фінансової звітності було запрошено незалежну аудиторську фірму «Аудит і допомога». Дана аудиторська перевірка була проведена згідно укладеного договору про проведення аудиторської перевірки з 21 лютого до 1 березня 2005 року, по її завершенню було складено аудиторський висновок.

Крім аудиту операцій, пов’язаних із реалізацією товарів, значна увага була приділена імпортним операціям. Для цього було виділено первинну документацію, та перевірено її відповідність обліковим регістрам. Облік операцій, пов’язаних із валютою на підприємстві ведеться відповідно до вимог чинного законодавства, оскільки підприємство для бухгалтерського обліку використовує спеціальне програмне забезпечення. Проте аудиторська перевірка показала, що ведення податкового обліку, що пов’язаних із валютними операціями не відповідає закону: «Про оподаткування прибутку підприємства», а саме валові витрати відображені не належним чином, що вплинуло на фінансовий результат підприємства – прибуток до оподаткування. Ці та інші зауваження є відображеними у аудиторському висновку, що був складений за результатами перевірки. Оскільки між аудитором та бухгалтером не виникло суперечок по відношенню до вірності відображення в обліку господарських операцій, аудитору було пред’явлено всі необхідні документи, всі помилки, зроблені бухгалтером були виправленими, то даний висновок є умовно-позитивним. Рекомендації аудиторської фірми були впровадженими на підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення