Курсова робота «Бухгалтерський облік розрахунків з постачальниками та підрядчиками», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 18:57 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Нормативно-правова база обліку розрахунків з постачальниками та огляд спеціальної літератури 5 2. Організація обліку розрахунків з постачальниками та підрядчиками 11 3. Документальне оформлення розрахунків з постачальниками і підрядчиками 14 4. Синтетичний та аналітичний облік розрахунків з постачальниками і підрядчиками 19 5. Організація обліку розрахунків з постачальниками і підрядчиками на основі інформаційних технологій 27 Висновок 33 Список використаної літератури 35 Додатки 37

Висновок

При організації бухгалтерського обліку розрахунків з постачальниками та підрядчиками використовують типові форми первинних документів що використовуються в торгівлі, а також міжвідомчі форми, що діють у всіх галузях народного господарства.

Організація обліку розрахунків з постачальниками та підрядчиками проводиться згідно наказу про облікову політику, розрахунок з постачальником проводиться згідно укладеного договору про постачання товарів чи надання послуг.

На досліджуваному підприємстві бухгалтерський облік не є повністю автоматизований. Підприємство для обліку товарів використовує програму Exel. За відсутності великих оборотів, керівництво підприємства вважає недоцільним використання програми «1-С підприємство», оскільки це призведе до додаткових витрачань коштів підприємства.

Для обліку розрахунків з постачальниками та підрядчиками використовуються такі первинні документи:

- накладна

- податкова накладна

- рахунок-фактура

- товарно-транспортна накладна

- ВКО

- Виписка з банку

- Платіжні доручення

- та інші.

Облік розрахунків з постачальниками та підрядчиками ведеться на рахунку № 63 «розрахунки з постачальниками ат підрядчиками». На даному рахунку відображаються безготівкові розрахунки між підприємствами й організаціями за продукції, товарно-матеріальні цінності, роботи та послуги.

На дебеті цього рахунка відображаються суми сплачених рахунків, на кредиті обліковується сума акцептованих рахунків та матеріальні цінності, що надійшли, виконані роботи та послуги.

Оскільки підприємство не застосовує автоматизованої системи обліку, то я пропоную для полегшення обліку розрахунків з постачальниками, обліку і цілому та складання фінансової

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення