Курсова робота «Методика проведення аудиту грошових коштів», 2006 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 17.04.2009 18:51 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи проведення аудиту 5 1.1. Методика проведення аудиту грошових коштів в касі 5 1.2. Методика проведення аудиту операцій на рахунках в банку 11 Розділ 2. Аналіз аудиту грошових коштів на ПФ «Наталя» 25 Висновок 31 Список використаної літератури 32 Додатки 37

Висновок

Отже, написавши курсову роботу на тему «Методика аудиту грошових коштів», можна зробити наступні висновки:

- дослідження методики проведення аудиту проводилося на основі господарської діяльності ПФ «Наталя»

- 5 лютого 2006 року приватною фірмою «Наталя» було укладено договір (див.дод.1) про проведення аудиту з незалежним аудитором Комісаруком Михайлом Михайловичем, що діє на підставі Свідоцтва №1825 Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, Сертифікат А № 003187 та Свідоцтва про державну реєстрацію №2195103299.

- В ході проведення аудиту в магазині 1 по вул.. Леонтовича 6\4 було проведено інвентаризацію. Виявлено нестачу грошових коштів в касі на суму 25 грн.35 коп. Виявлено розбіжності в сумі товарно-касової книги та прибуткової накладної № 34-34 К від 12.12.2005 року на суму 6 грн.05 коп.

- Накладні по руху товарів зі складу до магазину оформлені не належним чином: відсутні прізвища МВО складу та МВО магазину.

- Було встановлено, що довгострокові зобов’язання на підприємстві відсутні. Проте, оскільки фірма отримує товар під реалізацію, то короткострокові зобов’язання на підприємстві є завжди. Погашення кредиторської заборгованості за товарами і наданими послугами не завжди проводиться своєчасно. Так згідно договору про постачання товарів з ТзОВ «Аркона», ПФ «Наталя» була зобов’язана повернути отриманий кредит 15.11.2004 на суму 10 543 тис.грн. Даний кредит був повернений 11.12.2004 року у сумі 10 220 тис.грн. Решту – 300тис. грн.було повернуто10.01.2005 року. Це було пояснено тим, що відбувся різкий спад виручки від реалізації в листопаді, що не дозволило підприємству вчасно розрахуватися зі всіма постачальниками.

- Аналіз грошових коштів на рахунках в банку показав, що всі операції проведені згідно вимог чинного законодавства.

- Підприємства крім розрахункового рахунку в національній валюті має розрахунковий рахунок і в іноземній валюті. Під час перевірки було проаналізовано операції обліку з іноземною валютою. Що стосується бухгалтерського обліку, то дані операції проведені вірно, проте відображення даних операцій в податковому обліку є таким, що порушує Закон Країни «Про оподаткування прибутку підприємства» Так до валових витрат було недозараховано 140 грн, до валових доходів недозараховано 160 грн.

- За результатами аудиту було складено висновок.

- Оскільки між аудитором та бухгалтером не виникло суперечок по відношенню до вірності відображення в обліку господарських операцій, аудитору було пред’явлено всі необхідні документи, всі помилки, зроблені бухгалтером були виправленими, то даний висновок є умовно-позитивним. Рекомендації аудиторської фірми були впровадженими на підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення