Курсова робота «Облік грошових коштів в касі підприємства та на поточному і валютному рахунках в банку», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 18:42 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Загальна характеристика грошових коштів, класифікація їх видів 2 2. Порядок документального оформлення руху грошових коштів в касі та на розрахункових рахунках 5 3. Аналітичний та синтетичний облік грошових коштів 14 4. Порядок проведення інвентаризації грошових коштів в касі та на поточному рахунку 21 5. Автоматизація обліку грошових коштів на підприємстві 23 Висновок 28 Список використаної літератури 29 Додаток 1 31 Додаток 2 32 Додаток 3 33 Додаток 4 34

Висновок

Дана курсова робота присвячена вивченню грошових коштів на підприємстві. Робота написана на основі господарської діяльності ТзОВ «Аліанс», що займається торгівлею будівельними матеріалами.

Грошові кошти підприємства складаються з готівки в касі та залишку коштів на розрахунковому рахунку підприємства.

Бухгалтерський облік на даному підприємстві здійснюється за журнально-ордерною формою з використанням часткової автоматизації обліку. Облік грошових коштів та також організація обліку інших операцій здійснюється відповідно до наказу про облікову політику підприємства.

Бухгалтерський облік касових операцій відображається на рахунку 301.Облік на розрахунковому рахунку - на 311. Операцій з грошовими коштами відображаються при реалізації та купівлі товарів, при внутрішніх розрахунках підприємства, при виплаті заробітної плати та інших операціях. В курсовій роботі було проведене дослідження вірності відображення операцій в бухгалтерському обліку. За даними дослідження було складено такий висновок: бухгалтерський облік грошових коштів в касі ведеться згідно чинного законодавства та без порушень.

Для удосконалення обліку касових операцій запропоновано перейти на автоматизовану систему бухгалтерського обліку, зокрема – використання програмного забезпечення «1-С підприємство 8.0.». Крім того було запропоновано організувати внутрішній контроль на підприємстві. Для цього було запропоновано створити ревізійну ( аудиторську) комісію, на чолі з головним бухгалтером, що здійснював би аудит на вимогу керівника та за необхідністю.

На досліджуваному підприємстві внутрішнього аудиту не проводиться. Його замінює інвентаризація матеріальних цінностей та перевірка головним бухгалтером звітів, що є складеними іншими бухгалтерами, касирами, МВО.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення