Курсова робота «Бухгалтерський облік розрахунків за кредитами», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 18:40 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічний зміст розрахунків за кредитами, нормативне регулювання 6 1.1. Поняття кредиторської заборгованості, основні види та форми розрахункових взаємовідносин 6 1.2. Огляд законодавчої та нормативно-довідкової бази і літературних джерел щодо організації обліку та контролю розрахунків за кредитами 11 Розділ 2. Методика бухгалтерського обліку розрахунків за кредитами 18 2.1. Коротка характеристика підприємства та облікової політики 18 2.2. Облік розрахунків з кредиторами за товарними і нетоварними операціями 22 2.3. Облік розрахунків за довгостроковими зобов’язаннями 34 2.4. Облік розрахунків за внутрішньогосподарськими операціями 36 Розділ 3. Вдосконалення обліку розрахунків за кредитами на основі інформаційних технологій 41 Висновок 48 Список використаної літератури 49 Додатки 51

Висновок

Отже, за результатами написання курсової роботи на тему «Бухгалтерський облік за розрахунками з кредитів» можна зробити наступні висновки:

Предметом обліку і аудиту операцій із зобов'язаннями є господарські процеси та операції, пов'язані з розрахунками з постачальниками і підрядниками, з персоналом, бюджетом і позабюджетними фондами, іншими кредиторами, а також відносини, що виникають при цьому між сторонами.

Зазначено і джерела інформації для обліку операцій з поточними зобов'язаннями, а саме:

- Наказ про облікову політику підприємства.

- Первинні документи з обліку поточних зобов'язань.

- Облікові регістри, що використовуються для відображення операцій з обліку довгострокових і поточних зобов'язань.

- Акти та довідки попередніх ревізій, аудиторські висновки та інша документація, що узагальнює результати контролю.

- Звітність.

Досліджено також прийоми і способи вивчення операцій з поточними зобов'язаннями. Більше уваги ми концентрували на операціях з розрахунків з вітчизняними та іноземними покупцями та замовниками, тому що на мій погляд вони займають найвагоміше місце в обліку поточних зобов’язань і є найскладнішими. В курсовій роботі було наведено приклади основних бухгалтерських проведень, якими користується ЛВДС «БРОДИ»

В цілому, можна сказати що облік розрахунків з кредиторами ведеться на підприємстві без відхилень від рекомендованого обліку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення