Курсова робота «Облік фінансових результатів», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 17:46 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Фінансові результати, як обєкт бухгалтерського обліку 5 1.1. Сутність та зміст фінансових результатів 5 1.2. Огляд літератури по обліку фінансових результатів 9 1.3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ ЛМЗ «Веста» 11 Розділ 2. Бухгалтерський облік фінансових резтатів підприємства 16 2.1. Організація обліку фінансових результатів на підприємстві 16 2.2. Організація аналітичного та синтетичного бухгалтерського обліку фінансових результатів 18 2.3. Відображення обліку доходів витрат і фінансових результатів у фінансовій та податковій звітності 29 Висновок 41 Список використаної літератури 42 Додатки 44

Висновок

Поняття та сутність фінансових результатів підприємства регулюється Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств». Згідно даного закону, прибуток підприємства формується як різниця між валовими доходами та валовими витратами і амортизації.

Валові доходи – це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключній (морській) економічній зоні, так і за її межами.

Валові витрати - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.

Поняття "Валові витрати" і "Валові доходи" не є аналогічними витратам виробництва та обігу і доходам від реалізації та позареалізаційних операцій. Тому балансовий прибуток і прибуток за декларацією про прибуток підприємства є різними величинами.

Ще зовсім нещодавно для обліку валових доходів та валових витрат застосовувалися спеціальні рахунки бухгалтерського обліку, проте зараз облік даних категорій не є визначеним чинним законодавством, тобто проводиться у довільній формі. Бухгалтер для того, щоб визначити які суми можна віднести до валових доходів та витрат та скласти декларацію повинен використовувати журнали-ордери та первинні документи.

Облік доходів підприємства проводиться на субрахунках сьомого класу плану рахунків бухгалтерського обліку. Витрати відображаються на субрахунках дев’ятого класу на субрахунку 23 «Витрати виробництва».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення