Курсова робота «Облік загальновиробничих витрат», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.04.2009 17:38 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття і види загальновиробничих витрат 2. Синтетичний та аналітичний облік загальновиробничих витрат на ПП "Гермес" 3. Шляхи удосконалення обліку загальновиробничих витрат на ПП "Гермес" Висновок Список використаної літератури

Висновок

Загальновиробничі витрати характеризують ресурси, використані в процесі виробництва продукції. Сюди входять витрати на зарплату з відрахуваннями на соціальні потреби працівників управління цеху, спеціалістів, обслуговуючого персоналу, амортизаційні відрахування стосовно будівель і споруд, кошти на Їхнє утримання, ремонт, на охорону праці та ін. ПСБО 16 “Витрати”, головному документі, що регламентує облік витрат підприємства, при визначенні непрямих видатків за основу береться критерій механізму віднесення витрат, а не характер самих видатків. В той же час, цей термін в тексті стандарту не використовується. Поряд з цим слід констатувати, що визначення прямих витрат в системі ПСБО відсутнє. Таким чином, визначення непрямих витрат наведене спеціально для ідентифікації прямих витрат “від протилежного”. Тобто прямі витрати - це ті, що не є непрямими.

В даній курсовій роботі було розглянуто аналітичний і синтетичний обілк загальновиробничих витрат на прикладі ПП "Гермес". Побудова обліку загальновиробничих витрат на ПП «Гермес» здійснюється згідно чинними основними положеннями підприємства про склад витрат виробництва, типовими положеннями з планування, обліку і калькулювання собівартості продукції за видами діяльності, галузевими інструкціями і методичними рекомендаціями відповідно до особливостей технології та організації виробництва. Синтетичний облік зазначених витрат ведеться на збірно-розподільчому рахунку 91 «Загальновиробничі витрати». На даному рахунку згідно Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженої Міністерством фінансів України обліковуються виробничі накладні витрати на організацію виробництва та управління цехами, дільницями, відділеннями, бригадами та іншими підрозділами основного та допоміжного виробництва, а також на витрати на утримання та експлуатацію машин і устаткування. За дебетом рахунку 91«Загальновиробничі витрати» відображається сума визнаних витрат, за кредитом – щомісячне, за відповідним розподілом, списання на рахунки 23 «Виробництво» та 90 «Собівартість реалізації».

Крім того, в даній курсовій роботі з метою ефективного обліку витрат підприємства в умовах сучасної економіки і правильного налагодження управлінського обліку на підприємстві, що в свою чергу дасть змогу керувати прибутком., було запропоновано шляхи удосконалення обліку загальновиробничих витрат на ПП "Гермес", зокрема автоматизація обілку загально виробничих витрат.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення