Дипломна робота «Розробка проекту створення дилерського центру з продажу і обслуговування автомобілів «Honda»», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2009 17:27 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Теоретичні аспекти проектування створення підприємства 7 1.1. Суть, мета та завдання проектування створення підприємств 7 1.2. Структура та види проектування діяльності підприємства 11 1.3. Особливості створення товариств з обмеженою відповідальністю в Україні 28 Розділ 2. Аналіз передумов створення дилерського центру з продажу і обслуговування автомобілів «Honda» 36 2.1. Визначення місії, цілей та мети діяльності створюваного підприємства 36 2.2. Аналіз зовнішніх факторів, що впливають на створення підприємства 39 2.3. Аналіз внутрішніх факторів, що впливають на створення підприємства 52 Розділ 3. Розробка проекту діяльності дилерського центру з продажу і обслуговування автомобілів «Honda» 60 3.1. Розробка планових показників діяльності підприємства та його ефективності 60 3.2. Контроль за дотриманням проекту діяльності підприємства 63 3.3. Визначення напрямків удосконалення діяльності підприємства 69 Висновок 83 Список використаної літератури 85 Додатки 89

Висновок

У представленому Бізнес-плані розглянута ідея створення такої фірми, яка б фактично заповнила істотну нішу в цій сфері бізнесу. Власне такого бізнесу, для якого характерні значні темпи розвитку і який є надзвичайно перспективний.

Планування діяльності для ТзОВ «Захід Мотор Інвест» є актуальним, оскільки при створенні нового підприємства дуже вадливо проаналізувати всі перешкоди та сприяючі для діяльності явища, на основі даного аналізу скласти стратегію на наступні роки.

Складаючи бізнес-план підприємства, в першу чергу, необхідно визначити місію підприємства та дослідити маркетингове середовище.

Місією ТзОВ є завоювання переваг власної цільової аудиторії. Маркетингове середовище поділяється на внутрішнє та зовнішнє.

Аналіз зовнішнього середовища показав, що найбільше на діяльність підприємства впливають фактори економічного та культурного характеру.

Зробивши аналіз діяльності конкурентів, підприємству доцільно орієнтуватися на якість продукції, якісне обслуговування та надійність в очах клієнтів.

Комунікаційній політиці приділяється досить значна увага. ТзОВ планує витрачати 5% отриманого прибутку на дані заходи. При чому найбільшу частку коштів планується витрачати на рекламу. Крім того, підприємства вважає за доцільне налагоджувати особисті контакти із клієнтами, оскільки більшість з них можуть організовувати виставки своїх робіт, проводити вечори та займатися організацією дозвілля протягом всього періоду існування підприємства.

Вивчення внутрішнього середовища дає можливості зробити наступні висновки: для ефективного здійснення своєї діяльності планує організувати роботу персоналу із 20 чол.

Рейтингова оцінка маркетингового середовища залежить в основному як від зовнішніх, так і внутрішніх факторів. Вплив макро-, та мікро середовища є суттєвим, проте підприємство має всі можливості для того, щоб успішно господарювати на ринку.

З представленого аналізу слідує, що здійснення такого виду діяльності є рентабельним вже протягом короткого періоду часу.

На отримання вищих показників рентабельності, перш за все, впливають:

o отримання продукції безпосередньо від виробника,

o надання гарантійних послуг;

o економія на митних зборах.

Для вдосконалення проведення планування на підприємстві, в роботі було запропоновано вести автоматизовану систему планування. Це дозволить оперативно отримувати порівняльні звіти, не затрачаючи при цьому багато часу. І хоча сьогодні дане підприємство не є на стільки великим, щоб не можна було охопити систему планування неавтоматизованим шляхом, впровадження комп’ютеризації дозволить: по-перше: зменшити витрати на оплату праці за дану роботу, а по-друге уникнути механічних помилок, які можуть викинути при плануванні діяльності «вручну».

Розробляючи шляхи вдосконалення діяльності підприємства, було сформовано 3 завдання:

- покращити рентабельність;

- збільшити оборотність;

- виробництво конкурентоспроможної продукції.

І хоча сьогодні аналізувати ефективність даного дослідження ще рано, вже за даними одного кварталу звітності можна сміливо зробити припущення про успішність даного бізнес-проектування та досягнення мети, яка була поставлена в хоті написання даної дипломної роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали