Курсова робота «Оптовий продаж товарів через Інтернет», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2009 17:16 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Роль і задачі оптового продажу товарів в сучасних умовах 5 2.Характеристика основних методів оптового продажу товарів. 7 3. Організація оптового продажу товарів на підприємстві 9 4. Впровадження сучасних технологій оптового продажу товарів та підвищення їх ефективності 19 Висновки 26 Список використаних джерел 29 Додаток 1 «форма для оформлення замовлення» 30 Додаток 2 «комунікації із замовниками» 31

Висновок

На сьогоднішній день роль оптової торгівлі в інтернеті є досить великою, а особливо в умовах кризи, коли кожне підприємство намагається звести до мінімуму невиробничі витрати. Основними перевагами інтернет-торгівлі є :

- мінімізація витрат на утримання магазину;

- зменшення витрат на рекламу в інтернеті;

- зручність продажу для покупця;

- широкий асортимент товарів та можливість ознайомлення із кожною одиницею товарів;

- можливість безпосереднього спілкування із продавцем, часто і інтерактивного;

- адаптація товарів під конкретного споживача;

- контроль над процесом.

Для оптової торгівлі в інтернеті існує 2 напрямки: транзитна торгівля та складська торгівля.

Транзитний метод - товари доставляються від виробника в роздрібну мережу або іншої оптової компанії (дрібнішою або такою, що знаходиться в іншому місті), минувши склад оптовика-посередника. Це форма має ту перевагу, що прискорюється оборот, знижуються логістичні витрати, підвищується збереження товару.

Складський метод - партія товару від виробника поступає на склад оптової компанії, а потім розподіляється по різних збутових каналах до роздрібної торгівлі. Не дивлячись на збільшені логістичні витрати, в цьому випадку краще задовольняються потреби торгівлі в передпродажній підготовці.

Дослідження в курсовій роботі проводяться на базі діяльності ТОВ "ЦНЛ", що здійснює роздрібно-оптову торгівлю продукцією власного виробництва - книжками. Доменне ім'я магазину “cul.com.ua”, що розшифровується як «Цент учебной литературы».

При виборі доменного імені «CUL» Центр навчальної літератури програв, по перше через :

• Сайт орієнтований на українського замовника, а ім’я зроблено російською мовою, що не дозволяє відразу зрозуміти та розшифрувати скорочення.

• Використання букви «С» як «Ц» не є зовсім вірним і читабельним, оскільки швидше можна прочитати його як «Кул», що не дозволяє зробити асоціацію із назвою «Центр навчальної літератури».

Аналізуючи методи оптової торгівлі, відзначено, що на підприємстві здійснюється складський метод торгівлі, тобто в наявності є склад, де зберігається друкована продукція.

Недоліками торгівлі даного мазагину є: відсутність зручних методів оплат для інтернет-користувача та відсутність рекламної кампанії, тому марка не є впізнаною на ринку книжкових інтернет-магазинів.

Основним слабким місцем даного магазину є те, що асортимент продукції є обмежений підручниками власного видання.

Розробляючи методи удосконалення, запропоновано використовувати при розрахунках систему webmoney та організувати співпрацю із компанією "Автолюкс" для забезпечення перевезень замовлень.

Ще одним напрямком удосконалення э розробка рекламної кампанії магазину.

Найдоцільнішою організацією рекламної компанії буде реклама із оплатою за кількістю натисків мишкою. Вони ґрунтуються на даних зі взаємодії користувача з рекламою, Web-сайтом й іншими механізмами, зокрема системи розміщення заявок і замовлень. Основною характеристикою цього методу ціноутворення є СРС (Cost Per Click) — вартість за тисячу натисків мишею. Це цінова модель, за якою рекламодавець платить безпосередньо за щигликів на своїй рекламі.

Крім того, банерна реклама є могутнім інструментом іміджевої реклами. Як правило, банер це прямокутне графічне зображення у форматі GIF або JPG, хоча зустрічаються банери, створені за допомогою JAVA, ShockWave і інших технологій. Банер звичайно міститься на Web-сторінці видавця, будучи гіперпосиланням на сервері рекламодавця.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали