Курсова робота «SWAT аналіз міжнародного ринку», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2009 17:15 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи аналізу міжнародного ринку 4 1.1. Методика проведення SWAT-аналізу 4 1.2. Характеристика «Тегра Україна ЛТД» як суб’єкта міжнародної економічної діяльності 5 Розділ 2. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності підприємства 10 2.1. Аналіз ринку збуту підприємства 10 2.2. Організація міжнародної маркетингової діяльності «Тегра Україна ЛТД» та її вплив на ефективність експортно-імпортних операцій 14 Розділ 3. Swat-аналіз діяльності підприємства на міжнародному ринку 19 3.1. Аналіз зовнішнього макроекономічного середовища діяльності підприємства 19 3.2. Визначення тенденцій і основних чинників формування цільового мікросередовища. 27 Висновок 33 Список використаної літератури 36 Додатки 40

Висновок

Дана дипломна робота присвячена дослідженню вибору та обґрунтування маркетингової стратегії підприємства - експортера.

Робота написана на основі господарської діяльності дочірнього підприємства "Тегра Україна ЛТД", що займається здійсненням виробництва соєвої продукції: соєвої макухи, соєвої макухи, соєвої олії та реалізації імпортного соєвої макухи на території України та за кордоном.

За даними дослідження теоретичних основ вибору та обґрунтування міжнародної маркетингової стратегії встановлено, що маркетингова стратегія - основа дій фірми в конкретних ринкових умовах, що визначає способи застосування маркетингу для розширення цільових ринків та досягнення ефективних результатів.

Основним завдання розробки маркетингової стратегії є впровадження якісного товару, який здатний витримати конкуренцію на зовнішньому ринку, створення умов для ефективного продажу товарів, налагодження каналів збуту.

Щодо міжнародного розвитку, то основними завданнями є :

- збільшення попиту на продукцію і як наслідок збільшення обсягів виробництва;

- розподіл комерційного ризику, спираючись на розподіл доходів та витрат в різних країнах;

- продовження життєвого циклу товарів, узгоджуючись на ринку;

- зменшення транспортних витрат підприємства.

Найпоширенішими формами зовнішньоекономічних відносин є імпорт та експорт.

Формування стратегії підприємства проходить ряд етапів від національної організації, до міжнародної, від міжнародної до багатонаціональної, від багатонаціональної до транснаціональної.

Перш ніж вирішити вийти на світовий ринок, підприємству необхідно багато чого дізнатись, досконало розібратися в особливостях внутрішнього й зовнішнього середовища.

Зовнішнім середовищем називають потужні сили, які відкривають для підприємства нові можливості чи являють собою джерело загрози, часто їх називають макросередовищем.

На досліджуване підприємства великий вплив має кредитування, кон'юнктура товарного ринку, рівень доходності інвестиційних проектів, рівень стабільності комерційних відносин з покупцями, ефективність комунікативних зв'язків, характер логістичних зв'язків.

Аналіз ринку соєвої продукції показав, що на українським ринком споживається 57% макухи, 11% шроту виробленого українськими підприємствами та 32% шроту виробленого зарубіжними підприємствами. Основними країнами експортерами шроту є Великобританія, Німеччина та Нідерланди.

Сильними сторонами Українського ринку є те, що продукція не є генно-модифікованою, що означає, що продукція є високоякісною, тому попит на неї стрімко зростає.

Продукція ДП "Тегра Україна ЛТД" споживається українськими та зарубіжними сільськогосподарськими підприємствами, що займаються вирощуванням птиці (55%), комбікормових заводів (25%), свинокомплексами (15%).

Аналіз мікросередовища показав, що значний вплив на грошові потоки підприємства мають: технології, що використовуються для роботи, виробничий персонал, зв’язки із постачальниками, клієнтами та контрагентами.

Значний вплив на мікро середовище підприємства має його фінансовий стан та організація діяльності.

Аналіз діяльності підприємства показав, виробництво соєвого шроту та макухи із вітчизняної сої значно збільшилося. Однак не дивлячись на покращення ситуації, Україна й надалі імпортує значні обсяги соєвого шроту, а ДП «Тегра Україна ЛТД» входить в трійку найкрупніших українських імпортерів даного товару.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали