Курсова робота «Нецінова конкуренція», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2009 17:14 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Суть нецінової конкуренції 5 1.1. Роль нецінової конкуренції в формування конкурентноздатної продукції5 1.2. Поняття нецінової конкуренції 5 ІІ. Методи нецінової конкуренції 10 2.1. Якість продукту 10 2.2. Диференціація продукту 12 2.3. Заходи щодо покращення конкурентоспроможності продукту 16 ІІІ. Аналіз конкурентоспроможності українських підприємств та використання ними нецінових заходів для зміцнення позицій на ринку.22 3.1. Особливості розробки конкурентних стратегій українських фірм в умовах соціально-економічної трансформації 22 3.2. Особливості нецінового просування товарів в Україні 26 Висновок 32 Список використаної літератури 33

Висновок

Сьогодні ефективною й більш сучасною формою конкурентної боротьби є нецінова конкуренція, тобто, що пропонується на ринок. Надходження на ринок продукції більш високої якості або нової споживчої вартості утруднює відповідні заходи з боку конкурента, позаяк формування якості проходить тривалий цикл, що починається накопиченням економічної і науково-технічної інформації

В наш час набули великого розвитку різноманітні маркетингові дослідження, що мають на меті вивчення запитів споживача, його відношення до тих чи інших товарів, позаяк знання виробником подібної інформації дозволяє йому точніше уявляти майбутніх покупців його продукції, точніше розуміти й прогнозувати ситуацію на ринку в результаті його дій, зменшувати ризик невдачі тощо.

До інструментів нецінової конкуренції включають якість продукції, диференціація продукції, та ряд маркетингових заходів по просуванню продукції:

Реклама;

Персональний продаж;

Стимулювання збуту ;

Пропаганда;

Паблік рілейшнз;

Дірект маркетинг.

Велику роль в неціновій конкуренції відіграє до- і піосляпродажне обслуговування покупця. Передпродажне обслуговування включає задоволення вимог споживачів по умовах поставок: скорочення, регулярність, ритмічність поставок (наприклад, комплектуючих деталей і вузлів). Післяпродажне обслуговування передбачає створення різних сервісних центрів з обслуговування купленої продукції, включаючи забезпечення запасними частинами, ремонт и т.і.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.