Курсова робота «Конкурентна стратегія фірми в умовах нестабільного ринку», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2009 17:12 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Зміст та призначення сучасних конкурентних стратегій господарювання на мікрорівні 4 1.1. Загальна характеристика та видова класифікація стратегій зміцнення конкурентної позиції фірми 4 1.2. Вплив конкурентної стратегії на результативність діяльності господарюючих суб’єктів 9 РОЗДІЛ 2. Специфіка формування та реалізації конкурентних стратегії фірм в перехідної економіці 17 2.1. Проблеми недосконалості на нестабільності ринків як фактори стримування бізнес-діяльності 17 2.2. Особливості розробки конкурентних стратегій українських фірм в умовах соціально-економічної трансформації 22 Висновки 26 Список використаних джерел 27

Висновок

Провівши дослідження на тему: «Конкурентна стратегія фірми в умовах нестабільного ринку», можна зробити висновки:

- На сьогоднішній день функціонують велика кількість стратегій, які розроблені відповідно до особливостей місії та цілей кожного підприємства.

- Бенчмаркінг являє собою специфічний метод порівняльного аналізу для підприємств, які працюють в умовах конкурентної боротьби.

- Фінансовий стан досліджуваного підприємства значною мірою залежить від маркетингової конкурентної стратегії. Проте, на жаль, більшість малих підприємств не мають можливості покращити свою діяльність сучасними методами, крім того багато керівників таких підприємств сприймають маркетингові дослідження тільки з точки зору зайвих витрат, тому не залучають їх і при цьому втрачають багато коштів, стають неконкурентоспроможними та виходять з ринку.

- на сьогоднішній день існує чимало проблем, які перешкоджають розвиткові конкуренції. Проте основної проблемою є неефективне регулювання конкуренції органами державної влади. Необхідно перш за все сприяти розвиткові бізнесу не тільки на словах, а й на ділі: зменшення податкового тиску, зменшення тиску контролюючих органів – ось цих впроваджень дійсно чекає український підприємець.

- Не менш значущою проблемою української конкуренції є те, що в умовах "української" ринкової економіки підприємства стають на неправильний шлях формування конкурентної стратегії. Основними проблемами є те, що український бізнес не виробляє нових товарів, не розробляє нових послуг, не досліджує нових ринків, а намагається втиснутися в уже заповнені ринки товарів і послуг

- Ці та інші проблеми було виділено маркетологом Чаном Кінгом, який проводив конференцію в м.Києві, присвячену вивченню конкурентного ринку.

В ході написання курсової роботи ми досягнули мети, поставленої та початку її написання, виконали всі завдання. Дослідження можуть бути використані як інструменти формування конкурентних стратегій на підприємствах України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.