Курсова робота «Цілепокладання-як головний засіб системного підходу в управлінні», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.04.2009 16:50 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Характеристика системного підходу упраління 6 1.1. Поняття системного підходу 6 1.2. Суть стратегічного планування 10 Розділ 2. Цілепокладання як засіб системного підходу в управлінні 14 2.1. Сутність цілепокладання 14 2.2. Класифікація цілей 18 Розділ 3. Процес визначення та необхідність цілепокладання 23 Висновки 31 Список використаної літератури 32

Висновок

Ми повинні остаточно усвідомити, що за всім, що відбувається в країні, стоять люди, які знаходяться в різних організаціях або соціальних об'єктах (в т. ч. у сім'ї, яка не є предметом даної статті) з їх інтересами. Це означає, що трансформація українського суспільства - це проблема організації доцільної, з точки зору держави і самої особистості, трудової діяльності людей в усіх соціальних об'єктах [6], серед яких органи державного управління і самоуправління займають виключне місце через свій вплив на організацію великої кількості інших соціальних об'єктів і безпосередньо життєдіяльність населення.

Тому перехід на цільове управління стає першочерговим завданням організації нації, що означає поступовий відхід від системи реактивного управління.

Головний засіб організації доцільної трудової діяльності через реалізацію базових принципів такої організації - це оцінка персоналу. Вона створює правила трудової та соціальної поведінки і дозволяє максимально використати потенціал державних службовців як в інтересах органу управління при досягненні ним своїх стратегічних цілей, так і в особистих інтересах працівника стосовно самореалізації його особистості.

Наведений аналіз доводить, що в результаті трансформацій, які відбуваються в соціально-економічній сфері, виникають відповідні зміни у цільових орієнтаціях організацій, переміщаючись від управління за завданням до розробки багаторівневої системи цілей. Безумовно, специфічна природа і сенс постановки цілей переживають суттєві зміни, проте, у кожний період розвитку управлінської думки цілі розглядаються як важливий елемент теорії організації.

При написанні роботи посталеної мети було досягнуто, зокрема розкрито сутність цілепокладання через системний підхід до управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?