Курсова робота «Управління персоналом (Япона-Хата)», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.04.2009 16:33 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи Управління персоналом 5 1.1. Необхідність, сутність та методи управління персоналом 5 1.2. Функції та технології управління персоналом сучасної корпорації 9 1.3. Стратегія розвитку корпорації та управління персоналом 11 Розділ 2. Системи управління персоналом Національної мережі суші-барів "японахата" 15 2.1. Підбір, відбір та прийом персоналу на роботу 15 2.2. Професійний розвиток, навчання та розвиток кар'єри персоналу 22 2.3. Оцінка і винагорода персоналу корпорації 24 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності Управління персоналом національної Мережі суші-барів "японахата" 27 3.1. Основні показники оцінки ефективності системи управління персоналом 27 3.2. Заходи щодо підвищення ефективності використання персоналу 30 Висновки 34 Список використаної літератури 36

Висновок

Ефективність управління персоналом в умовах ринкової економіки є одним з визначних чинників економічного успіху підприємства, зокрема, Національної мережі суші барів „японаХата”. Воно покликане забезпечити сприятливе середовище, в якому реалізується трудовий потенціал, розвиваються особисті здібності, люди отримують задоволення від виконаної роботи і суспільне визнання своїх досягнень. В сфері управління кадрами відбувається послідовне зміщення акцентів від технологічних підходів, які регламентуються змістом трудового процесу до цілісного, системного підходу, в основі якого – довготривалий розвиток трудового потенціалу працівників. Це змістовно змінює “управління персоналом” від простого оперативного рішення проблем, що виникають, до визначення майбутніх потреб людей і розвитку їх трудового потенціалу. Такий підхід до управління персоналом можемо спостерігати у Національній мережі суші барів „японаХата”. Проаналізувавши їх систему роботи з персоналом, ми побачили, що керівництво грунтовно підходить до системи розвитку персоналу, яке включає усі необхідні аспекти: професійне навчання; планування та розвиток кар'єри; створення і ведення кадрового резерву.

Ефективне управління системою розвитку персоналу Національної мережі суші барів „японаХата” обумовлює багато позитивних наслідків у діяльності корпорації, серед яких можна вирізнити розкриття потенціалу працівників, найефективніше використання їхніх здібностей, схильностей, знань і навиків; згуртування колективу, поліпшення соціально-психологічного клімату, морального духу в колективі; вдосконалення систем мотивації тощо.

Все це свідчить про те, що систему управління персоналом Національній мережі суші барів „японаХата” можна вважати моделлю новітнього способу управління кадрами, що сприяє не лише досягненню цілей корпорації, а й кожного її співробтника зокрема.

За останні роки мікро революція в кадровому менеджменті України набирає темпи розвитку. І ця мікро революція пред'являє абсолютно нові вимоги до менеджера даної галузі. В Україні вкрай необхідна система підготовки і перепідготовки працівників центрів управління персоналом, оскільки в країні практично немає спеціальних вищих навчальних закладів, які б готували фахівців даного профілю, які конче необхідні на кожному підприємстві. Адже у ході дослідження, на прикладі управління персоналом Національній мережі суші барів „японаХата”, ми прийшли до висновку, що від правильно налагодженої роботи служби управління персоналом багато в чому залежить успішність діяльності підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення