Курсова робота «Статистичний аналіз інвестицій в Дніпропетровський області», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 16.04.2009 14:29 · від сергій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Основні поняття інвестицій та їхня роль в розвитку економіки 6 2. Аналіз капітальних інвестицій 10 2.1. Економічний зміст капітальних інвестицій 10 2.2. Методика розрахунку динаміки процесу 12 2.3. Розрахунок динаміки інвестицій 14 2.4. Аналіз капітальних інвестицій за 2006 рік 18 2.4.1. Інвестиції за джерелами фінансування 20 2.4.2. Інвестиції за напрямками фінансування 22 3. Аналіз іноземних інвестицій в дніпропетровську область 26 3.1. Поняття та роль іноземних інвестицій для економіки України 26 3.2. Статистичний аналіз іноземних інвестицій 31 Висновки 36 Перелік посилань 37

Висновок

Дніпропетровщина впевнено входить у трійку найбільш інвестиційно привабливих та розвинених регіонів в Україні.

Разом з тим постійно скорочується частка інвестицій в основний капітал з державного бюджету та за рахунок коштів іноземних інвесторів. Залишається незначною питома вага капітальних вкладень, спрямованих у розвиток сільського господарства, освіти, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги. Будівництво житла здійснюється переважно за рахунок власних коштів населення. Незважаючи на складну екологічну ситуацію в області, частка капітальних інвестицій в охорону навколишнього природного середовища зменшується.

Пожвавлення економічної, у тому числі інвестиційної та інноваційної, діяльності і поліпшення на цій основі соціальних умов можливе тільки шляхом рішучих, комплексних, швидких, прозорих і послідовних ринкових реформ, які (як показує досвід інших країн, що реально здійснюють такі реформи) вивільнять підприємницьку ініціативу, створять конкурентне середовище й нададуть економіці стимули ефективного розвитку.

Резервами покращення інвестиційної ситуації в області є розробка і здійснення заходів щодо інвестиційної привабливості регіону, зміцнення фінансового стану господарського комплексу області, розширення міжнародного співробітництва та розвиток міжрегіональних економічних стосунків з країнами ЄС, збільшення дотацій з боку держави на житлове будівництво і у розвиток соціальної сфери, залучення приватного капіталу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення