Курсова робота «Аналіз конкурентноспроможності продукції», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.04.2009 21:10 · від Олеся · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Доповідь ЕСЕ 2 1. Конкурентоспроможність продукції як економічна категорія 4 2. Чинники та показники конкурентоспроможності продукції 10 3. Основні методи оцінки та підвищення конкурентоспроможності продукції 17 Висновки 27 Список використаних джерел 29 Додатки

Висновок

Проведене дослідження з проблем оцінки і підвищення конкурентоспроможності продукції дозволяє зробити наступні висновки:

1. Конкурентоспроможність продукції є одним з головних показників, які відображають успішність функціонування будь-якої фірми. Оцінка конкурентоспроможності продукції полягає у визначенні її відносної характеристики здатності продукції задовольняти вимоги конкретного ринку в даний період, порівняно з продукцією конкурентів.

2. Проаналізувавши основні фактори конкурентоспроможності продукції, визначили, що найголовнішими з них є ціна товару, корисність для потенційного покупця, інноваційність продукції.

3. В роботі було виділено основні критерії, за допомогою яких здійснюється оцінка конкурентоспроможності продукції. Приорітетними критеріями є ступінь новизни товару, якість його виготовлення та цінові показники.

4. На рівень конкурентоспроможності продукції впливає ціла система чинників. Під чинниками розуміється безпосередні причини, наявності котрих необхідно та достатньо для зміни одного чи декількох критеріїв конкурентоспроможності.

Проведений аналіз показав, що конкурентоспроможність продукції залежить від таких основних чинників: техніко-економічних, комерційних та нормативно-правових.

5. Показники конкурентоспроможності продукції – це сукупність системних критеріїв кількісного оцінювання рівня конкурентоспроможності товару, які базуються на параметрах конкурентоспроможності.

В роботі показники конкурентноспроможності продукції ми згрупували в чотири основні групи, які характеризують економічні параметри вибору, стан та використання живої праці, обсяги використання обігових коштів та регламентують межі певного параметра. Та виділили три групи параметрів конкурентоспроможності: технічні, економічні та нормативні параметри.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.