Реферат «Система і правове положення органів влади, що здійснюють фінансову діяльність держави», 2007 рік

З предмету Право · додано 14.04.2009 22:50 · від саша · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Правове становище органів державної влади у сфері фінансової діяльності держави 2. Роль Рахункової палати України у здійсненні фінансової діяльності держави 3. Міністерство фінансів України як правовий контролер фінансової діяльності держави 4. Основні завдання та функції Державного казначейства України 5. Роль та завдання Державної податкової служби України у фінансовій діяльності держави 6. Національний банк України як контролер фінансової діяльності держави Висновок

Висновок

Отже, держава керує і направляє фінансову діяльність через свої органи, які наділені для цього спеціальною компетенцією. Особливістю фінансової діяльності є те, що її здійснюють всі органи державної влади, однак масштаби і міра такої участі неоднакові.

У сферу безпосереднього державного управління входять лише відносини у сфері державних фінансів. Однак всі інші фінансові потоки перебувають під впливом державного регулювання.

Так, відповідно до Конституції України Верховна Рада України затверджує Державний бюджет, здійснює контроль за його виконанням, приймає рішення по звіту про виконання Державного бюджету, а також затверджує рішення про наданні Україною позик і економічної допомоги іноземним державам і міжнародним організаціям, а також про отримання Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій позик, здійснює контроль за їх використанням.

Виключно законами України Верховна Рада встановлює:

Державний бюджет і бюджетну систему України, систему оподаткування, податки і збори, основи створення і функціонування фінансового ринку; статус національної валюти, а також статус іноземних валют на території України; порядок утворення і погашення державного боргу; порядок випуску і обігу державних цінних паперів, їх види і типи.

Президент України як глава держави забезпечує в області фінансів погоджене функціонування і взаємодію органів державної влади, визначає основні напрямки фінансової політики держави, здійснює керівництво фінансовою діяльністю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?